Sayfa 102/240 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 809 - 816 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Maalesef bu grubun yatacak yeri yok. Nasıl beceriyor. Bir şirket ancak bu kadar kotu yönetilir. Kar yapmasın diye herşey yapılıyor. 110 trilyon musluk suyu satsan kar edersin. spk niye incelemeye gereği duymuyor. Yazıktır. Bu memlekette uckagitcilar neden cirit atar ve durustlerin hakkını kim kollayacak. Su satiyorsunuz su. Biraz utanin.
    Son düzenleme : Belekkimi; 08-08-2018 saat: 22:53.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. Pazarlama gideri 37 trilyon. Finansal gider 13.5 trilyon. Toplam sadece iki kalem 50 trilyon ediyor. Bu şirket bu kafa ile kar yazmasi zor. Brüt kar 48 trilyon. Esas faaliyette ilk kez kar etmiş. Ancak bu gidenlerle işi çok zor. Yoksa bu satış rakamlarıyla çok iyi karlar yazar. Tabi giderler fason değilse . Yersen.SPK bu yılda zararla kapatırsa el koysunda bari devletin vergisi tahsil edilir. Ky de gun yüzü görür. Niyet halis olmayınca ortaya çıkan sonuç olumsuz oluyor..
    Dünya tarihine su satıp zarar ediyorum diye bilanço açıklayan ilk şirket yaşar grubu olarak girdi. Tebrikler..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. Pazarlama giderlerinde reklama 5.5 trilyon harcamista mista mis.ulan sen 20 yıldır yatırımcının gün yüzü gösterme reklama bu kadar parayı bas..yersen..TV de gören var mı. Nereye gömmüşler parayı.
    Diğer gider diye bir kalem varki ne yediği belirsiz 2.7 trilyon alın size 8 trilyonluk gömü.
    masallah personel gideri pazarlarken 5 trilyon personel gideri, hemen yönetimde de 3.5 trilyon gider toplam 8,5 trilyon personel gideri. Yersen .
    Danismanlik ve istişare 1.3 trilyon..iyi danışmis. 1.3 trilyon para ver danış bilanço bu mu. Ulan hem para ver hemide zarar yaz. Merak ettim ne danismislar. Hi adamlar bilançosu nasıl sifirlariz içine nasıl ederizi mi danismislar. Pınar kendi marka değerini kendi yok ediyor.
    Değmez bu tür ufak ayak oyunlarina.

4.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Anlaşılan,bilançonun kokusu çıkmış ama belli ki çok pis kokuyor.Dolayısıyla buldukları fiyattan mal boşaltıyorlar.
    Şimdi de galiba mal boşaltma operasyonu yapılıyor.

5. Herhalde esas faaliyette karı görünce 9 ayliklarda net kâr geleceğini düşünen şimdiden giriyordu olabilir..

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yada bedelli yapar korkusuyla yukarı götürüp mal çakıyor olabilirler..

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sn Belekkimi hareketleri takip edebiliyormusunuz. Ediyorsanız ne düşünüyorsunuz

8. Ediyorum ancak her türlü senaryo var. Bugünkü hareket olumlu desem bilanço iyi değil. Olumsuz desem her türlü olumsuzluk fiyatına yansımış. 10 yıllık dibinde. Dolar bazında tuz parası olmuş ancak bu yönetime ve ky bakışı olumsuz görüyorum ve zerre guvenmiyorum

Sayfa 102/240 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •