Sayfa 124/240 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 985 - 992 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Biz de küfredip kötüledik de, bu kadar üst üste moral bozucu mesaj... hele ki elinizde hisse yoksa ... bana biraz garip geldi kardeş.
    Ben aksine yeniden almaya başladım.
    Batağa gidiyorsa yükü hafifletmesi gerek.
    Satarsa ilk kağıt ve suyu satabilir ya da müşteri bulabilir diye düşünüyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by ÇAKAL Yazıyı Oku
    Biz de küfredip kötüledik de, bu kadar üst üste moral bozucu mesaj... hele ki elinizde hisse yoksa ... bana biraz garip geldi kardeş.
    Ben aksine yeniden almaya başladım.
    Batağa gidiyorsa yükü hafifletmesi gerek.
    Satarsa ilk kağıt ve suyu satabilir ya da müşteri bulabilir diye düşünüyorum..
    Çok doğru bir yerden yakaladınız. Satarlarsa ilk su satılır. Kefaleti yok taliplisi çok olur. 4 tane fabrika. Sen birini 180 trilyon a yeni kur 3 unu çöpe at sayma marka değerini de sayma piyasa değeri 50 trilyon olsun. Ben bile ucbes arkadaş para toplar satın alırım. Sudan ucuz.Birde biraz bilançosu düzelttimi iş tamam. Hatta gelebilecek bir kar herşeyi değiştirir.

( 250 trilyonluk lira kadar yıllık su satıp kar edemeyen ulusal çaptaki tek Türk şirketi. Bu ulusal çapta ve 25 ülkeye ihracat yapan hisse her yıl bırakın yükselmesini TL bazında 2008 yılı fiyatlarına inmiş SU firması inanmiyacaksiniz ama gercekten SU firması ve yatırımcı yıllardır zararda bekliyor. Ben uydurmuyorum Öyle demiyor mu internet sayfalarında)

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. 2018'i 10 m. $ piyasa değeri ile kapatıyor. Bakalım 2019da 5 milyona düşer mi?

Süzme ******** bunlar.

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Halka arz fiyatında. Keşke batsa kanı bozuklar. Belki şirketi satmak zorunda kalırlar da İMKB bir kan emici aileden kurtulmuş olur.

5. 2015/16/17 yıllarını zararla kapatan mendebur bu yılında muhtemelen zararla kapatacak. 3 yıl üst üste zarar eden firmaları maliye direk incelemeye alıyordu. Bu sirket ne zaman incelenecek. Hele su satıp öyle 40/50 trilyonluk su da değil 300 trilyon indirimler sonrası yılı muhtemelen 235/40 brüt satış ile bitirip yazar yazdiriyorlarsa devlete yazık. Vergi gelirleri böylece iç ediliyor. Versinler devlete bir yılda nasıl kar yazdırılır görsünler. ..gerekirse maliyete şikayet edilip incelemeye alınması talep edilebilirler..hele bir bilanço açıklansin..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

6. bugünki hareket çok ilgi çekiçiydi..

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bugünki hareket çok ilgi çekiçiydi..
    Bugünkü düşüş pek inandırıcı değil. 170 bin açığa satış yapılmış dün. Yerine koyacaklar. Hele 10 bu lotla 3/4 kademe düşüş dünden sonra hiç inandırıcı değil. Ben bugünde yükselişin devam edeceğini düşünüyorum.. döke döke yük ağır..

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. öldüm bittim bile desen ölün bile 100 milyon dolar eder ayıp bırak bu işleri artık...

Sayfa 124/240 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •