Sayfa 13/240 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 97 - 104 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Normalde kapanış doji olması gerekirken, sabah 2.08 den acildigi için mum çubuk inen takoz oldu..panik satisi yaptirip bu seviyelerden n mal toplamaya calisiyorlar...aynisi gsdho da yaptılar ..ytd...

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Deniz ytr bu hafta 200.000 den fazla mal toplamis..bu fiyatlar yakin da hayal olur..ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by megokturk Yazıyı Oku
    Deniz ytr bu hafta 200.000 den fazla mal toplamis..bu fiyatlar yakin da hayal olur..ytd...

Bence 200.000 lot la hiçbir şey olmaz
    Y.t.d

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Fb907 Yazıyı Oku
    Bence 200.000 lot la hiçbir şey olmaz
    Y.t.d

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    200 bini yarım saatte paketler..dünkü harekette ilk Sean 500 bin artidaydi ikinci seans 250 bin satış yedi..genel trend olumlu. Hisse çok dağınık. Yukarı çıktıkça trenden inenler artar. Vagon ne kadar boşalır da trenin hızı artar. 2000 TLustu taban oluşturuyor..9 ayliklarda tarihi kar bekliyorum. Buda benim hisse için yıl sonu hedefini suanki değerinin çok üstüne denk geliyor..bekleyip göreceğiz..bol kazançlar..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. Datlısı gidici ilk hedef 3.00

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    % 5 Yüksel sonra millete paketle..iş bitti..kapanış ayrı bir rezillik.. kristal kola neredeyse ikiye katlanmış pınarı. Marka değeri bile yerlerde ancak pınarın üvey evladı su şirketi. Tüm şirketleri karları katlamış en karlı şirket en kotu durumda..yazık..
    2016 da 21 milyon zarar yazmış, 2015 te 9 milyon zarar yazmış. Brüt kar faaliyet karı ni kurtaramadı daha. Faaliyet karı eksi de. Yanlış şirkete bakmışsınız muhtemelen. Grubun en karlısı değil en rezili bu. Ozsermayesini yiyor.. %250 bedelli yapmıştı 2016 da ve o bile kurtaramadı bu rezil şirketi.. insanları yanıltmayin.. ben yanlışsam rakamları verip düzeltin beni lütfen.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sevgili hisse net (pınar-su) takipçileri; forumumuzun bilgi işlem sistemindeki bazı sıkıntılardan dolayı, hisse net 2016 yıl sonuna doğru geçmiş paylaşımları sıfırlamış olup; bu yüzden bu forumdaki eski paylaşımlarımızı görememektesiniz.
    2016 yılındaki benim ve çok değerli diğer takipçi arkadaşların bazı yazılarını aktarmak istiyorum.
    Tüm paylaşımlar; benim ve diğer kişilerin şahsi düşünceleri, tahminleri olup. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. 16.03.2016
    IwIss
    bundan aylar önce yaptığım yorumlarda da geçer bu şirketin sermaye artırımı şart zorunlu çünkü bir şirket düşünün bilançosunun büyüklüğü belli yatırımları belli fabrikasının toplam varlığının değeri belli bunları 12 milyonluk sermaye sıkıştırmışlar bilançosunun aktif büyüklüğü ile pasif büyüklüğü düşünülürse sermayesi gerçekten çok düşüktü. o nedenle %250 sermayesini artırmak zorunda kaldı. bedelli yapmalarına gelince sen şirket olarak yıllarca zarar et ortaklarına ne kar payı ne bedelsiz ver ne hisse bazında artıracak adımlar at sonra sıkıştımı ey ortaklarım sermaye artırıyorum para ver bana ne ala memleket zarar ediyorsan eğer adalet gereği o zaman çok yüksek maaş alan yöneticilerinin maaşlarından tasarruf edeceksin genel yönetim giderlerini düşüreceksin uçmuş olan pazarlama giderlerini düşüreceksin ben zarar ediyorum ortakların bana para verin şirket olarak kendinden ne veriyorsun koca bir hiç her yıl zarar bir iştirakini satmıştı 20 milyon değerindeki iştiraki satılmadan önce bilanço da değerleme yaptılar 13 milyona indirdiler daha sonra 13 milyonluk satıştan yonta yonta 9 milyon KAR gelecekken 2 milyona indirdiler fazla kar olunca ortakları artık yeter bize de kar payı VER deme olasılığ verin durumu çıkıyor çünkü bir sonraki dönemdede o 2 milyon karıda zarara dönüştürdüler ne kar payı ne başka birşey bunların adaleti işte bu kardeşlerim anlattığım şeyler KESİNLİKLE AL, SAT, TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR UMARIM KÜÇÜK YATIRIMCI KARDEŞLERİM KAZANÇLI OLUR SAYGILAR.

Sayfa 13/240 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •