Sayfa 130/240 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. onlarda vicdan namus felan arama kardeşim vampir sadece kan emer bunlar..
    Son düzenleme : muhteberu; 01-02-2019 saat: 17:38.

2. Bilançosun da pazarlama giderleri,genel yönetim giderleri,bilgi işlem giderleri(bu kadar para harcanmış kendi bilgi işlem grubunu kuramamış),ana holding den destek köstek almış(ne aldıysa bence bolca bolca her şeyi oraya veriyor) .Parayı amiral gemilerine aktarıyor.Bu şirketi önemli değil.kira,elektrik,su,x,x,x,x giderleri.Satışlarda 10 tl artış giderler de 50 tl artış tabii bu zavallı şirket nasıl kar etsin.Haklılar.

Şu anda ezan okunuyor bu ezanlar hürmetine bize bu kadar ezaya,zulüme layık gören siz şirket yöneticilerine değil; şirket sahiplerine diyorum:Yüce Allah'ım sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın.

3. Toplam da 44.000 lot alıcı,345.000 lot satıcı.

4. Selçuk YAŞAR geberdiğinde cenazesine gidecem.
    Nasıl bilirdiniz diye soracak ya imam, ailesi tutsun beni tutabilirse orada.
    Hakkınızı helal ediyor musunuz dediğinde diyeceğimi ben biliyorum.
    sdfgjsgdf gömün sdfghsgfd demezsem.

5. Tüm alışlar 38.166-Tüm satışlar 248.016 bin lot. Yaşar grubuna en derin sevgilerimi gönderiyorum.Çok başarılısınız.

6. Size göre bu kadarcık alışlar normal vatandaş alışımı !!!?.Bence değiil. Sıkışmış speklerin,bu hissede hiç alıcı yok,bu şirket tamamıyla batmış biraz alış yazalım da;gel gel yapalım yemliyelim elimizdeki son hisseleri enayilere satalım hareketleri.
    Sn:Çakal o gün ben de orada olacağım(tabii bilinmez kimin önce öleceği,takdiri ilahi).Ancak düşündüğüm,ön gördüğüm tek şey.Biz orada medya da yayınlanacağız. Allah selamet versin.
    Bu saatten sonra Allah'tan başka kimseden korkum yok.Onlar benim ocağıma incir ağacı dikti.

7. Genel kurula da beklerim.O gün oraya gücümün yettiği tüm medya kuruluşlarını çağırıp bilançolarını ibra etmediğimi ve gelen kamu personeline geçmiş ve bu günün tüm bilançolarının:didik didik incelenmesini yoksa o kişinin tüm bu vebalin altında kalacağını,onu sorumlu tutacağımı beyan edeceğim.

8.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Tüm alışlar 38.166-Tüm satışlar 248.016 bin lot. Yaşar grubuna en derin sevgilerimi gönderiyorum.Çok başarılısınız.
    Benim gördüğüm kimseye hisse almayın diyor adamlar. Toplam hacim 73 bin lot.. bu kadar yüklü satış yazılması hisseye yanastirmak istenmiyor. Bir şekilde bu hisseden uzak tutma..Baskılama..

Bende oluşan kanaat : Yaşar grubu borsayı hak etmiyor. Eğer ki sen 4fabrikanla su satıp zarar yazıp hissenin halen 2008 yılı fiyatında ise iyi niyet değil art niyet ararım. İşin özü bu şirkete günah bile teslim edilmez..guven vermiyor...keşke satsalarda ky de rahat bir nefes alsa...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 130/240 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •