Sayfa 201/240 İlkİlk ... 101151191199200201202203211 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Citiye 122 bin lot daha virman gitmiş...toplamda % 9.7 olmuş ..
    heleki bu bilançoya göre bosuna almiyordur bu adamlar..
    Acaba alanlar gerçekten yabancı mı ? Normal şartlarda yabancı böyle bir hisse senedini almaz.

- (B) grubu ve tahtası yabancı için sığ bir hisse
    - Sürekli zarar ediyor dolayısıyla temettü vermiyor.
    - Mali yapısı çok kötü. Gırtlağa kadar borçlu derler. Bunun borcu boyunu aşmış.

Eğer alanlar gerçekten yabancı ise bir bildikleri var o zaman.

2.  Alıntı Originally Posted by Bosphorus Yazıyı Oku
    Acaba alanlar gerçekten yabancı mı ? Normal şartlarda yabancı böyle bir hisse senedini almaz.

- (B) grubu ve tahtası yabancı için sığ bir hisse
    - Sürekli zarar ediyor dolayısıyla temettü vermiyor.
    - Mali yapısı çok kötü. Gırtlağa kadar borçlu derler. Bunun borcu boyunu aşmış.

Eğer alanlar gerçekten yabancı ise bir bildikleri var o zaman.
    satacaklar heralde şirketi. duyumlar o yönde. ya dyo ya bu... zira yüklü bir ödeme var...

3. Yaşar Topluluğu, yurt dışındaki ilk gıda yatırımını Abu Dabi’de hayata geçirdi

* * Yaşar Topluluğu’nun yurt dışındaki ilk gıda üretim yatırımı* faaliyete geçti.

* * Yaşar Topluluğu, yurt dışındaki ilk gıda yatırımını Abu Dabi’de* hayata geçirdi. Bu yatırım aynı zamanda, Birleşik Arap Emirlikleri’nin* ilk peynir işleme fabrikası olma özelliğini de taşıyor.

* * HADAF Foods Yönetim Kurulu Başkanı Feyhan Yaşar* “Yaşar Topluluğu’nun gıda alanında yurt dışındaki ilk üretim yatırımı olan,* sürdürülebilir kalkınmayı, sürdürülebilirliği ve çevrenin korunmasını* destekleyen fabrikamızı ekonomiye kazandırmaktan dolayı gururluyuz”.

* * Türkiye’de gıda ve boya sektörlerinin öncüsü olan Yaşar Topluluğu,* yurt dışında gıda alanında ilk üretim yatırımını hayata geçirdi. 1984* yılından bu yana Pınar markasıyla Körfez Bölgesi’ne ürün ihraç eden, 2000 yılında kurulan HDF FZCO şirketiyle bölgedeki yayılımını ve pazar* payını artıran Yaşar Topluluğu, yeni şirketi HADAF Foods bünyesinde* kurulan peynir işleme fabrikasının resmi açılışını gerçekleştirdi.*
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

4. rüyalarımız gerçek oldu önceki sayfalarda 1.30 lardayken 2.58 demiştik oldu çok şükür..

spk 3-5 kişiyi yakalamış tahtada.
    yasak koymuş.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    spk 3-5 kişiyi yakalamış tahtada.
    yasak koymuş.
    Kimi yakalamışlar
    Biraz açıklama yapar mısın
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Borsa İstanbul A.Ş. DuyurusuA+ A-
    Özet Bilgi
    Yatırımcı Bazında Tedbir Uygulanması
    İlgili Şirketler
    [PINSU]
    İlgili Fonlar
    []
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Pınar Su ve İçecek Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PINSU) payının piyasasında Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle aşağıda adı belirtilen yatırımcılar hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 20/11/2019 tarihinden itibaren 1 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Yatırımcı Adı ve Soyadı MKK Sicil No
    Abdullah TAŞKIN 14158278
    Şenay ÖZCAN 12805543
    Erhan ÖZCAN 12697947
    Özcan SUSUP 12386447
    Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 19/12/2019'dur.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. Sağol teşekürler
    Kardeş sahna
    Bunlar yasaklanmış
    Her halde
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 201/240 İlkİlk ... 101151191199200201202203211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •