Sayfa 210/240 İlkİlk ... 110160200208209210211212220 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Yakacaklar gene birilerini
    Insanlar çok dikatli olmalı.
    Bence .
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Terzi joe biz gel seninle gayduri gırtlak Cemile dinleyelim seninle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    https://www.borsagundem.com/haber/so...yorlar/1487723

Operasyon yapılacak hisseler önceden toplanıyor. Sosyal medya hesaplarından hissenin ismi zikredilerek yatırımcıların dikkati bu yöne çekiliyor. Hisseler pazarlandıktan sonrası ise hüsran!
    BORSAGUNDEM.COM – KULİS HABER

Sosyal medyadan hisse pazarlama son günlerde sermaye piyasalarının gündemi haline geldi. Birileri hisseleri önceden topluyor, işbirlikçisi twitter hesabından yazarak yatırımcıların dikkatini bu yöne çekiyor. Önder Tavukçoğlu’na ait olduğu iddia edilen Derinhisse isimli twitter hesabının da son dönemde bu amaçla kullanıldığı öne sürülüyor. HUBVC, Reysaş ve Teknosa gibi hisseleri twitter hesabından pazarladığı öne sürülen Önder Tavukçuoğlu’nun binlerce yatırımcıyı mağdur ettiği ileri sürülüyor. Mağdur olan yatırımcılar soluğu Sermaye Piyasası Kurulu’nda (SPK) alıyor. SPK da son dönemde yatırımcıları mağdur eden sosyal medya cambazlarını bir bir cezalandırıyor.

HUBVC, Teknosa ve Reysaşâ€™ı yüksek fiyatlardan pazarlayarak binlerce yatırımcıyı mağdur ettiği söylenen ‘derinhisse’ isimli sosyal medya hesabı şimdi de Kron Telekom, Pınar Su ve Deva Holding’i pazarlıyor.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. H2O değil zemzem suyu mübarek

5.  Alıntı Originally Posted by Wonderwoman Yazıyı Oku
    H2O değil zemzem suyu mübarek
    Ablam doğru söylüyor
    Y.t.d

6.  Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    https://www.borsagundem.com/haber/so...yorlar/1487723

Operasyon yapılacak hisseler önceden toplanıyor. Sosyal medya hesaplarından hissenin ismi zikredilerek yatırımcıların dikkati bu yöne çekiliyor. Hisseler pazarlandıktan sonrası ise hüsran!
    BORSAGUNDEM.COM â�� KULİS HABER

Sosyal medyadan hisse pazarlama son günlerde sermaye piyasalarının gündemi haline geldi. Birileri hisseleri önceden topluyor, işbirlikçisi twitter hesabından yazarak yatırımcıların dikkatini bu yöne çekiyor. Önder Tavukçoğluâ��na ait olduğu iddia edilen Derinhisse isimli twitter hesabının da son dönemde bu amaçla kullanıldığı öne sürülüyor. HUBVC, Reysaş ve Teknosa gibi hisseleri twitter hesabından pazarladığı öne sürülen Önder Tavukçuoğluâ��nun binlerce yatırımcıyı mağdur ettiği ileri sürülüyor. Mağdur olan yatırımcılar soluğu Sermaye Piyasası Kuruluâ��nda (SPK) alıyor. SPK da son dönemde yatırımcıları mağdur eden sosyal medya cambazlarını bir bir cezalandırıyor.

HUBVC, Teknosa ve Reysaşâ��ı yüksek fiyatlardan pazarlayarak binlerce yatırımcıyı mağdur ettiği söylenen â��derinhisseâ�� isimli sosyal medya hesabı şimdi de Kron Telekom, Pınar Su ve Deva Holdingâ��i pazarlıyor.
    Borsanın keriz de Denizde bitmez
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

7. Milletin Aklı yokmu yaaaa
    Ben çok kızıyorum.
    Allah Akıl vermiş .
    Akıl akıl yaaaaa
    Senin Aklın yoksa yapılacak
    Birşey yok .

8.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Milletin Aklı yokmu yaaaa
    Ben çok kızıyorum.
    Allah Akıl vermiş .
    Akıl akıl yaaaaa
    Senin Aklın yoksa yapılacak
    Birşey yok .

Boş boş konuşma.Milletin aklı var fikri var.Taban taban gideceğini mi sanıyorsun...Devir değişti artık anlayacaksın....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 210/240 İlkİlk ... 110160200208209210211212220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •