Sayfa 215/240 İlkİlk ... 115165205213214215216217225 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. GÜNLÜKLERDEKİ GRAFİKSEL DURUM

[IMG][/IMG]
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Oy oy üstad ne zaman bulaştın bu hisseye, niye haberim olmadı
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

3. Benim eski gözagrılarımdandır bu hisse. Ama mokunu çıkardılar. Kumar hissesine döndürdüler
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

4.  Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Oy oy üstad ne zaman bulaştın bu hisseye, niye haberim olmadı
    ben de her zaman az da olsa bulunur bu hisse. çeşit renk olsun
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5.  Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Benim eski gözagrılarımdandır bu hisse. Ama mokunu çıkardılar. Kumar hissesine döndürdüler
    heyecan olsun boşver

6. Spegi acemidir bunun. Hep banacılardan. Bence uzak dur ekmek çıkmaz bundan

7. Hisseyi aşagı çekerek egosunu tatmin eden şaşkının tekidir

8.  Alıntı Originally Posted by bulut_n Yazıyı Oku
    Hisseyi aşagı çekerek egosunu tatmin eden şaşkının tekidir
    ilahi bulut bey güldürdün beni

Sayfa 215/240 İlkİlk ... 115165205213214215216217225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •