Sayfa 216/240 İlkİlk ... 116166206214215216217218226 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Senin yukselen çlk yine ekside. Ben 10 altına gelince alıcam
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

2. şu adi pinsu hissesini satıp kurtulayım.. az müsade ... bir miktar altın fonu almıştım, ondan ekliycem portföyüme
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. Kurtul gitsin. Bi cacık olmayacak hisselerle kaybedilen zamana yazık
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

4. Ben gram altıncıyım. Fon bana ters

5. Al gramını yaslan çayını yudumla. Ne işin var böyle zottirik hisselerde

6. az bişeydi zaten ya, büyük para bağlamam bu hisseye zaten. dengesiz fiyat hareketleri var. maksat heyecan olsun işte
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. Hareketin nedenini bilen var mı? Rica etsem yazar mısınız.

8.  Alıntı Originally Posted by aslan8864 Yazıyı Oku
    Hareketin nedenini bilen var mı? Rica etsem yazar mısınız.
    Tavan yaptı, çözüldü ve bunca harekete rağmen kimse bir şey bilmiyor mu?

Hisse net çöle dönüşmüş.

Sayfa 216/240 İlkİlk ... 116166206214215216217218226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •