Sayfa 226/240 İlkİlk ... 126176216224225226227228236 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Anlaşılıyorki bilanço etkisi değil bu hareket buda iyiye işaret bence eğer kötü algılansaydi ben bugün 6.70 lerin altina sarkardi diye bekliyordum
    bilançoda olumsuzluklarin yaninda istikrarli bi buyume soz konusu gibi
    hicbirseye bakmasan bile bi onceki doneme gore ozkaynaklar artmis olmasi iyi en azindan istikrarlı bi büyüme sozkonusu olabilir diyebiliriz kanimca

2. Hissenin güncel hikayesi 30 hazirandan sonraki grafiğinde saklı galiba
    son iki senelik grafiğinde hisse dönemsel olarak Eylül ayının 2. Haftasına kadar yükselişini surdurmus
    Yatırım tavsiyesi degildir

3. Arkadaşlar bugünkü hareket için bilgisi yorumu olan varsa paylaşırsa iyi olur

4. Rabbimiz herkese helalinden bol kazançlar versin inş.

5.  Alıntı Originally Posted by duayolcusu1 Yazıyı Oku
    Rabbimiz herkese helalinden bol kazançlar versin inş.
    Amin kardeşim cümlemize, satışları iyi sıcak günlerde tüketim fazla bir de zaten diğerlerine göre geri kalmış olmasına yoruyorum.Cift haneleri görürsek iyi olur.

6.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Amin kardeşim cümlemize, satışları iyi sıcak günlerde tüketim fazla bir de zaten diğerlerine göre geri kalmış olmasına yoruyorum.Cift haneleri görürsek iyi olur.

Diğerlerine göre... derken kardeş neyi kastediyorsun?
    Şu an benim bildiğim borsada su işiyle ilgilenen tek hisse başka benzer bi hisse yok galiba

7.  Alıntı Originally Posted by duayolcusu1 Yazıyı Oku
    Diğerlerine göre... derken kardeş neyi kastediyorsun?
    Şu an benim bildiğim borsada su işiyle ilgilenen tek hisse başka benzer bi hisse yok galiba
    Direkt ilgilenen yok ama ana işleri sadece su olmayıp işlerinde su üretimi ve paketlemesi olan başka şirketlerde var.

Cpca Cola İçecek , Kristal Kola gibi....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Direkt ilgilenen yok ama ana işleri sadece su olmayıp işlerinde su üretimi ve paketlemesi olan başka şirketlerde var.

Cpca Cola İçecek , Kristal Kola gibi....
    Evet bunu kastedmiştim bir de ben her ne kadar su ile ilgilensek de bir gıda şirketi olarak görüyorum
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

Sayfa 226/240 İlkİlk ... 126176216224225226227228236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •