Sayfa 41/240 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 321 - 328 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by avhakman Yazıyı Oku
    Hep Bi alt kademede 300 bin alış oluyor
    Bunlar kendi lotları ve tahtada güven var deyip alış yazan ky ye kendi mallarıyla beraber veriyor güzelce
    şirkete neden güven olsun. sen 163 trilyonluk mal sat tek kruş kazanamadım de birde yetmemiş gibi borç batağına gir. dikkat ettiniz mi bilmem ancak son çeyrekte kısa vadede 30 trilyonluk banka kredisi kullanmişlar da ne için kullanıldı belli değil. benim anlayamadığım hek ürün satacaksın hem borç artacak. kapatın gitsin kardeşim. akla zarar işlemler oluyor. spk nın acil el koması gerekli. tüm defterlerin incelenip halka açık firmaların hesap vermeleri gerekli. birde bu borcu ödemesi için yeni bedelli yolda beyler. bu kadar borcu çeviremezler gibi. dönen varlıkların kısa vadeli borca oranı çok fazla ve artık çözüm olarak pamuk eller cebe derler. işin kolayı varken neden uğraşsınlar. yazıklar olsun. bu kadar köklü firma bu kadar kötü anca yönetilebilir. buda özel beceri ister.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. ya lanet olsun göz göre göre bizi tuzağa çektiler.
    parayı buna gömmesem ya gubrf yada alcatel alacaktım.alcatel uçtu,gübre de primlendi.
    bu zebanilerin elindeki kağıt yüzde 10 aşağı geldi.
    Allah sizi bildiği gibi yapsın.

3. Sn. Belekkimi siz de bu çeyrek bilançodan benim gibi ümitli idiniz. Bu hisse boşa zaman kaybı. Bundan bir halt olmaz. Geçen sene yeni fabrika yatırımı birti. Ortada gözle görülür hiç bir iyileşme yok. Üstelik borçlar ve faaliyet giderleri katlanarak artıyor. Bunların kar açıklayabileceklerini hiç sanmıyorum. Rezil bir şirket.

4.  Alıntı Originally Posted by Bosphorus Yazıyı Oku
    Sn. Belekkimi siz de bu çeyrek bilançodan benim gibi ümitli idiniz. Bu hisse boşa zaman kaybı. Bundan bir halt olmaz. Geçen sene yeni fabrika yatırımı birti. Ortada gözle görülür hiç bir iyileşme yok. Üstelik borçlar ve faaliyet giderleri katlanarak artıyor. Bunların kar açıklayabileceklerini hiç sanmıyorum. Rezil bir şirket.
    aynı fikirdeyim..bu gidişle şirketi batıracaklar..yada bedellilerle ayakta duracaklar..ikinci viking vakası
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. 1,87 zararım 3500 tl.
    daha ne kadar basacaklar fikri olan yok mu?
    yukarı dönüş illa ki olacaktır ama nereden?
    bir de bedelliyi geçen sene yapmış.her sene bedelli başvurusu yapabilir mi ki?
    18600 lotum var.diyelim yüzde yüz bedelli kararı alındı.Bedelliye katılacak param yok.ne oluyor bu durumda?
    katılmak mı evla katılmamak mı?(daha önce hiç bedelliye katılmadım)

6.  Alıntı Originally Posted by bahtsız bedevi Yazıyı Oku
    1,87 zararım 3500 tl.
    daha ne kadar basacaklar fikri olan yok mu?
    yukarı dönüş illa ki olacaktır ama nereden?
    bir de bedelliyi geçen sene yapmış.her sene bedelli başvurusu yapabilir mi ki?
    18600 lotum var.diyelim yüzde yüz bedelli kararı alındı.Bedelliye katılacak param yok.ne oluyor bu durumda?
    katılmak mı evla katılmamak mı?(daha önce hiç bedelliye katılmadım)
    Güven vermedikleri için satip kurtulmak daha iyisi..bu borcu bu rakamlarla ceviremezler..(rakamlar doğru ise)

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”

7. Günlük pasta rica etsek

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”

8. kardeşim stoplos yapmazsan zarar her geçen gün artar bu kağıt bahara kadar belini dogrultamaz ya zararı sineye çekeceksin yada bekleyeceksin yaza kadar ..

Sayfa 41/240 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •