Sayfa 232/240 İlkİlk ... 132182222230231232233234 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Vedadus Yazıyı Oku
    MMG girmiş tahtaya her iki yöne sert hareketlere hazır olun.
    Teyitli bilgi mi yoksa sadece bir tahmininiz mi bu?

2.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Teyitli bilgi mi yoksa sadece bir tahmininiz mi bu?
    Doğru olma ihtimali yüksek tahmin

3.  Alıntı Originally Posted by Vedadus Yazıyı Oku
    Doğru olma ihtimali yüksek tahmin
    Tweterda hiç o yönde bir paylaşım yada imada bulunmadı ama. Ben de takip ediyorum kendisini. Nyse bu kurak zamanlarda zaten hisse çok astronomik manipülatif değerlere kolayca çıkar isterse. Ortam gayet müsait , sabah 2000 lotumu da kaptı zaten eç

4.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Tweterda hiç o yönde bir paylaşım yada imada bulunmadı ama. Ben de takip ediyorum kendisini. Nyse bu kurak zamanlarda zaten hisse çok astronomik manipülatif değerlere kolayca çıkar isterse. Ortam gayet müsait , sabah 2000 lotumu da kaptı zaten eç
    sana özel mesaj atmaya çalıştım başarabildimse bakıver

5. Geldi msj, cvp yazdım. Tşk ederim

6.  Alıntı Originally Posted by Vedadus Yazıyı Oku
    MMG girmiş tahtaya her iki yöne sert hareketlere hazır olun.
    Sallama dostum...1 milyon lot benim çevremde var..
    Bu saatten sonra bu hisseyi ancak M2 ye düşen yağmur belirler...

Geleceğin Tüpraşı pınar su dur...

https://www.evrensel.net/yazi/92542/...aklik-vurmasin..

20 yıldan beri tarih vererek uyardığımız kuraklık başladı. Bu sadece meteorolojik boyut. Şimdi tarımsal, hidrolojik ve sosyoekonomik boyuta geçeceğiz. Ürünler kuruyacak, şehirlerde kullanma suyu kalmayacak vs. Yer altı suyunu koruyanlar, varsa eğer, biraz şanslıâ€. Halim Hoca’nın kuraklığa dair son sözleri ise çok çarpıcıydı; “Kuraklık depremi aratır!â€

https://twitter.com/agahergin/status...5O92NCoGA&s=19

Olayın farkina varanlar kara kara trene nereden binsek diye düşünüyor..

7. https://www.indyturk.com/node/333326...-hakk%C4%B1nda

Daha açıklayıcı olursak, dünya nüfusunun 2050'de 10 milyara ulaşması, küresel su talebini yılda 4,600 milyar metreküpten 6,000 milyar metreküpe çıkaracak.

Görünen o ki, su kıtlığı sorunu küresel istihbarat organlarının da gözünden kaçmamış. Örneğin 2008'de ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) tarafından "Müşterek kuvvetlerin çalışabileceği bir ortam" adıyla yayınlanan ilginç belgede, 2033'te 3 milyar insanın su sıkıntısı yaşayacağına dair korkunç bir bilgi ile küresel istikrar ve güvenliğin temellerini sarsacak olan gelecek savaşların ana sebebinin susuzluk olacağına dair vurgular görüyoruz.

8. 2022/12 bilanço geldi. Yıllardır olduğu gibi yine net kar rakamı eksi. Beklenti dahilinde..
    Pd/dd 4,60 tan 2,44 e indi bu olumlu. Sonbahar ve kış yağışları son 20 yılın en düşük seviyesinde gerçekleşti. Kuraklık su sıkıntısı yaşanacak. İlkbahar yağmurları kurtarmaz bu işi.. Avrupa genelinde de yağışlarda bir azalma söz konusu.

Sayfa 232/240 İlkİlk ... 132182222230231232233234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •