Sayfa 220/240 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. 13.11.2020 / 18:21:56

Özet Bilgi / Yatırımcı Bazında Tedbir Uygulanması

Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Pınar Su ve İçecek Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PINSU.E) payının piyasasında Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle aşağıda adı belirtilen yatırımcılar hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 16/11/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Yatırımcı Adı ve Soyadı / MKK Sicil Numarası

Memet TOPRAK / 44743325
    Ertuğrul TOPRAK / 30334765
    Alperen TOPRAK / 41907637

Tedbirin uygulanacağı son tarih 15/02/2021'dir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/888500

üç aylık takas

5. OVACIK AKTİF MEYVE SUYU VE SU DOLUM FABRİKASI SU KAYNAKLARI
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...01173338/detay

6. https://www.gidahatti.com/su-artik-w...orecek-178761/

Suculara hayırlı olsun..bu da oldu..

Ortalık kasıp kavrulurken, milyonlarca insanı barındıran büyük büyük şehirler su diye inlemeye başlamışken forum niye sessiz.

Pınarcı forumdaşlar hep mi çalı arkasında ..ya da nerden nerelere geldi, zaten zarar-ziyan bilançolar deyip te gittiler mi..

Yıllardır sürünen suyunun işte şimdi zamanı değilse ne zaman.. Bir kaç damacanamız olsun nolur nolmaz ..
    Luppocu milletiz balkonları damacana stoğuyla doldurduğunda bulamayabiliriz bu fiyata damacana..
    Mahalle karışacak gibi duruyor covid sonrası için!!

1 lot pınsu 1 damacana denklemine ne der forumun müdavimleri..
    olmaz diyenler yaza doğru damacana fiyatlarının çok mu yüksek olacağını düşünüyorlar yoksa Türkiye!nin işini en iyi yapan kurumlarından metereolojiye mi güvenmiyorlar ...

7.  Alıntı Originally Posted by çotanak Yazıyı Oku
    https://www.gidahatti.com/su-artik-w...orecek-178761/

Suculara hayırlı olsun..bu da oldu..

Ortalık kasıp kavrulurken, milyonlarca insanı barındıran büyük büyük şehirler su diye inlemeye başlamışken forum niye sessiz.

Pınarcı forumdaşlar hep mi çalı arkasında ..ya da nerden nerelere geldi, zaten zarar-ziyan bilançolar deyip te gittiler mi..

Yıllardır sürünen suyunun işte şimdi zamanı değilse ne zaman.. Bir kaç damacanamız olsun nolur nolmaz ..
    Luppocu milletiz balkonları damacana stoğuyla doldurduğunda bulamayabiliriz bu fiyata damacana..
    Mahalle karışacak gibi duruyor covid sonrası için!!

1 lot pınsu 1 damacana denklemine ne der forumun müdavimleri..
    olmaz diyenler yaza doğru damacana fiyatlarının çok mu yüksek olacağını düşünüyorlar yoksa Türkiye!nin işini en iyi yapan kurumlarından metereolojiye mi güvenmiyorlar ...
    Yooo, hiçbiri, bizimkiler ikiye üçe katlamadan binmez trene , ben ufak ufak topluyorum, sonra gelecekler asılsa, bol kazançlar herkeese Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir,değildir.

8. Susuzluk, kuraklık felaketi üzerinden para kazanma hırsında değilim elbette ama bu felaket gün gibi ortada. önümüzdeki aylarda yagmurlar gelse de barajları doldurmaya yetemeyecek gibi ve bu yaz işimiz gerçekten çok zor. susuzluk kapıda ciddi manada. PINSU ise yaz döneminde kimsenin hayal bile edemeyeceği yerlere elbette gidebilir ama elinde bulundurduğu 5 adet su kaynağını yaşar holding bir şekilde başka bir ortaklık yada bir devir gibi bir şekilde biz borsa yatırımcılarının edeceğimiz karlardan sakındırmak için bir operasyona girişirler mi diye düşünmeden edemiyorum nihayetinde güvenilmez insanlar. yıllarca ama yıllarca kan kusturmuşlar borsada hissedarlarına. yine de tüm bunlara rağmen 1.000 adet hisseyi ( 8,30 )aldım bakalım koydum kenara . en fazla (tüm içtenliğimle bunu Allahtan dilerim ki kuraklık susuzluk olmaz ) 3.000-5.000 tl kaybım olur. ancak olası bir felaket senaryosunda hisse fiyatı nerelere gidebilir ( 2020 yılında akla hayale gelmeyen rtalb-merko-kent-mrshl-dardnl-daha niceleri)

Sayfa 220/240 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •