Sayfa 194/240 İlkİlk ... 94144184192193194195196204 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Bugunku satis olmasa idi bende umitli idim.ilave alima gececektim. Adamda sat sat bitmedi kimin malini satti acaba.2 gun sonra belli olur. Gönlüm senden yana ama mantigimda 58 kirilmamali diyor. Bu hafta belli eder yonunu bir daha 1.57 olursa ben stop. sana bol sans
     Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    ins senin dedigin olur ama ben 1.58 kirilirsa dun basladigi yere gider gibi geliyor. Bugun 500 bin e yakin Sadece a1 kapital satisi vardi. kucuk yatirimciyi buldular mi aninda veriyorlar maalesef. Bakalim ins sen hakli cikarsin.
    A1 kapitalin elinde o kadar mal yok. Muhtemelen dün alan Alnus veya yatirim finansın malını satıyor.
    Kimbilir belkide açığa satış yapıyor...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. 1.57 ne kadar varsa yıksın üstüme alıcıyım..

3. 10 yıldır surunduruluyor maalesef..bu hisse hep aynı ...
    geçen çeyrek asırda çok şey değişti yeni yatırımlar yeni fabrikalar kuruldu ancak pınar su hissesi hiç değişmediği gibi her yıl istikrarlı bir şekilde değer kaybetti.
    Şirkette hisselerini sahipsiz bıraktı belkide istedikleri de buydu...
    sonuç 10 yıl önce yatırım yapanın parası tuzla buz oldu..
    Birde borsaya niye yatırımcı neden gelmez derler ya!
    Allah akıl fikir versin...
    Şu soruyu sormak lazım borsaya niye yatırımcı gelsin...?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. 1.57 ver oğlim alıyam..delikanlı isen baz daha aşağı senin çigerini biliyorum eşşek gibi artı kapatacaksın..

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    1.57 ver oğlim alıyam..delikanlı isen baz daha aşağı senin çigerini biliyorum eşşek gibi artı kapatacaksın..
    Sean sonu için bende umitliyim..
    bakalım yeşil yanacak mı?

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Sean sonu için bende umitliyim..
    bakalım yeşil yanacak mı?

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eli mahkum götürecekler abi bugün olmazsa yarın bu kağıt bu fiyatlar bedavanın bedavası ..

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    tekrar 1.57 sattın galiba..
    Sattim maalesef.. 600bin lot oldu A1 deki satis miktari.2 gun once alnus ve yatirim finans 900 bin civari topladilar bugun ise malum. A1 de o kadar mal yoktu onada dikkat ettim aciga satis mi diyede dusundum ama tahta sahibinden izinsiz bu kadar lot ne satilir nede alinir. isteseler 1.70 1.80 1.90 a kadar bu hafta operasyon yapabilirlerdi. Belki silkelendik belki de iyi yaptik zaman gosterecek ama 1.66 ya tekrar alarm kurdum yandigi an tekrar pinsu yu 1. siraya cekerim. Sabah satsam daha karliydi ama olsun eli bos donmedik en azindan. Pinsunun spegi yazik etti sanki goturebilirdi dahada yukari. Yarin icin gorusum yine arti baslayip kalan lotlarida satacagini tahmin ediyorum. Zaten cok bilsem trilyoner olurdum burda yazi yazmaya vaktim olmazdi.. Ins hersey gönlünce olur.

8.  Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Sattim maalesef.. 600bin lot oldu A1 deki satis miktari.2 gun once alnus ve yatirim finans 900 bin civari topladilar bugun ise malum. A1 de o kadar mal yoktu onada dikkat ettim aciga satis mi diyede dusundum ama tahta sahibinden izinsiz bu kadar lot ne satilir nede alinir. isteseler 1.70 1.80 1.90 a kadar bu hafta operasyon yapabilirlerdi. Belki silkelendik belki de iyi yaptik zaman gosterecek ama 1.66 ya tekrar alarm kurdum yandigi an tekrar pinsu yu 1. siraya cekerim. Sabah satsam daha karliydi ama olsun eli bos donmedik en azindan. Pinsunun spegi yazik etti sanki goturebilirdi dahada yukari. Yarin icin gorusum yine arti baslayip kalan lotlarida satacagini tahmin ediyorum. Zaten cok bilsem trilyoner olurdum burda yazi yazmaya vaktim olmazdi.. Ins hersey gönlünce olur.
    Satan A1 600 bin lot, gedik vs...alan ak , halk, yapı kredi yatırım finans...
    Birşeyler dönüyor bakalım. Yanlız a capital sadece tek başına 1.2 milyon işlem yapmış gözüküyor ki günlük toplam lotla uyuşmuyor...bakalım daha neler göreceğiz...yanlız birileri toplayamadigi hisseyi acele toplama ugrasinda..
    hayırdır nereye boyle...
    Teknik olarak iyi duruyor.
    Macd yeni al veriyor.
    Göstergeler henüz olgunlaşiyir..
    10 yıldır sürünen hisse bırakalım da en azinda 2 TL üzeri atsın önce..

Not: Biraz önce baktım yaklaşık 300 bin lot açığa satılmış...
    şenlik var yarin...

Sayfa 194/240 İlkİlk ... 94144184192193194195196204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •