Sayfa 95/240 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 753 - 760 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. 153 battı galiba...

2. 96000 lot la 1.54,günlük ortama 1.57.Bir cepten alıp öbür cebe koydular.Bizim gibiler korktuğumuz için ve tabi ki bizi iyice ürkütmek için olabildiğince aşağılara çekecekler.Nereye kadar,olabildiğince diyorum;çünkü öyle satışa 500.000-600.000 lot koyamazlar.Bilen birilerinin 3-5 kademede ellerinde ki malın bir parçasını almalarına izin vermezler.Bir parçasını diyorum çünkü söylediğim rakam artık onlar için küçük bir parça oldukça topladılar.Her şey bir anlık.
    İşlem tamamsa bilanço tavan,fiyat tavan tavan.
    Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    96000 lot la 1.54,günlük ortama 1.57.Bir cepten alıp öbür cebe koydular.Bizim gibiler korktuğumuz için ve tabi ki bizi iyice ürkütmek için olabildiğince aşağılara çekecekler.Nereye kadar,olabildiğince diyorum;çünkü öyle satışa 500.000-600.000 lot koyamazlar.Bilen birilerinin 3-5 kademede ellerinde ki malın bir parçasını almalarına izin vermezler.Bir parçasını diyorum çünkü söylediğim rakam artık onlar için küçük bir parça oldukça topladılar.Her şey bir anlık.
    İşlem tamamsa bilanço tavan,fiyat tavan tavan.
    Y.T.D.
    Valla ben hiç korkmuyorum..65 trilyon piyasa değeri.oda 14 milyon dolar. Yeni fabrika 30 milyon dolar sonuç?? Ya diğer fabrikalar..bedavaya gittler.
    Sarı cizmeli Mehmet Ağa alır firmayı. Tuz parası..şirket düşünsün düştükleri irezil duruma..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Bu zarar suyun döviz borçu varmı arkadaşlar ?

5.  Alıntı Originally Posted by ORİYEN73 Yazıyı Oku
    Bu zarar suyun döviz borçu varmı arkadaşlar ?
    İyi tarafı o ki yok..
    buradaki sıkıntı maliyetler ve çoğunu nakliyeye yazıyor..(yersen tabi)..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

6. Eskiden yalandan da olsa bi mayıs hareketi çekerlerdi. Şimdi hepten ölü pozisyonuna soktular.
    Ramazan mübarek gün ..................................!!!

7. Neredeyse viking kağıtla aynı fiyata gelecek,az kaldı.Lanet olsun bu holdinge bulaştığım güne.

8.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Neredeyse viking kağıtla aynı fiyata gelecek,az kaldı.Lanet olsun bu holdinge bulaştığım güne.
    Birşey kalmadı eşitleyecekler..
    biraz ar olsa buralarda olmazdı..
    tam kan emici bunlar...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 95/240 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •