Sayfa 121/240 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 961 - 968 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

ölü yatırım
    üstüne bi de para istemesinler.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Tabi tabii hemen yarından itibaren yüklü alışlara başlayalım. Speklerin elin de oldukça mal kalmış onlara yazık. Bu
    zararı biz üstlenelim.Onların trilyonlarına helal gelmesin.Onlar sonra bir gecede bir eğlence yerinde 10.000 Tl harcayıp nasıl çıkarlar.Biz yemeyip içmeyip onlara azcık fedakarlık yapalım,yoksa onlara yazık olur.Kıyamam.
    Bu forum da bu gün çok daha farklı şeyler yazılmasını bekliyordum.Anlaşılan 'o'ki burada yazanların bazıları farklı anlayış veya yerlerde.

3. Pınar senin Allah belanı versin. Gün yüzü göstermediniz yatırımcıya. Yetmedi bedelli yaptınız. Yetmedi 2008 yılı fiyatına getirdiniz. Dolar bazında fabrika kuruluş fiyatı olan 1984 yılana fiyatı indiriniz. Bu şirketten içtiğiniz her su zerresi haram zehir zıkkım olsun. Yutacak boğazının kalmasın...inim inim inletirsinuz inşallah..Ya Rab duy sesimizi..su satıp zarar ediyoruz diyen edepsizleri kahrı perişan et...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    inside Trading
    İnside tradinge gerek yok arkadaşım. Sanırım 1 yıl önce yazmıştım. Bu hissede para kazanmanın garanti olduğu bir yol var. Tamam düzenli olarak düşen bir hisse ama bilanço sonrası kesin düşüyor. İster mevcut hisseni sat sat ister açığa sat bilanço sonrası düşük fiyattan yerine koyabilirsin. Yatırım tavsiyesi midir? Evet bu yönetim devam ettikçe yatırım tavsiyesidir. Bir başka arkadaş 3. çeyrek olarak 1 milyon kar olumlu demiş. Temmuz-ağustos-eylül ayında 1 milyon kar varsa 50 milyon buharlaşmış demektir.

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Pınar senin Allah belanı versin. Gün yüzü göstermediniz yatırımcıya. Yetmedi bedelli yaptınız. Yetmedi 2008 yılı fiyatına getirdiniz. Dolar bazında fabrika kuruluş fiyatı olan 1984 yılana fiyatı indiriniz. Bu şirketten içtiğiniz her su zerresi haram zehir zıkkım olsun. Yutacak boğazının kalmasın...inim inim inletirsinuz inşallah..Ya Rab duy sesimizi..su satıp zarar ediyoruz diyen edepsizleri kahrı perişan et...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben sizin beddularınızın 10 katını her akşam ve her sabah ediyorum.Yüce ALLAH'ım duyacak ve bir gün burunlarından fitil fitil getirecek.

6. Inadina erikli nestle alacağım. Geberde kurtulalım. Spek adam olsa banvite adeseye çağırırlar. Şu ortamda da hareket yapamıyorsan kasımın sonuna 50 kuruş olur herhalde

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Keske 1 ay önce satıp akbank alsaydım. Zararımı çıkartıp kâra bile geçmiştim. Bir daha yaşar grubu mu? Tövbeeee

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yaşarlar da uzak
    beyler.
    bunlar kimseye para
    yedirmez.
    Yaşar Bank Ner de
    battı
    Bunlara Güven olmaz.
    yazık bu insanlara.
    gitt çöp al.
    Hep borç var.
    hep zarar var.
    Y.T.D İRONİ BU YAZI
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 121/240 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •