Sayfa 13/62 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 97 - 104 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

1. Şirket artık kabuk değiştiriyor. Bakalım spek efendi bu gelişmeyi fiyatlara nasıl yansıtacak?

Borsada en çok sevdiğim şirketler zarardan kâra dönemlerdir. sert yükseliş yaparlar.

Yarın bizim spek neler yapacak izleyelim, görelim.

2.  Alıntı Originally Posted by Kanuni Yazıyı Oku
    Şirket artık kabuk değiştiriyor. Bakalım spek efendi bu gelişmeyi fiyatlara nasıl yansıtacak?

Borsada en çok sevdiğim şirketler zarardan kâra dönemlerdir. sert yükseliş yaparlar.

Yarın bizim spek neler yapacak izleyelim, görelim.
    Çok kansız bie speği var hissenin. Yarınki hareketleri ben de çok merak ediyorum. Açılışta sert yukarı yapıp sonrasında aşağı salarsa adiliğin kitabını yazmış olur. Bakalım ne yapacak.

3.  Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Çok kansız bie speği var hissenin. Yarınki hareketleri ben de çok merak ediyorum. Açılışta sert yukarı yapıp sonrasında aşağı salarsa adiliğin kitabını yazmış olur. Bakalım ne yapacak.
    Böyle ajitasyon yapmayin arkadaşlar. Tavsiye etmiyorum. Bırakın nasıl biliyorsa öyle yapsin. Daha fazla yap deyin. Su akar yolunu bulur. Değil mi. Gidenin de önüne durulmaz bu arada. YTD

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Tamamen kendi görüşümdür.

4.  Alıntı Originally Posted by Meddah1 Yazıyı Oku
    Böyle ajitasyon yapmayin arkadaşlar. Tavsiye etmiyorum. Bırakın nasıl biliyorsa öyle yapsin. Daha fazla yap deyin. Su akar yolunu bulur. Değil mi. Gidenin de önüne durulmaz bu arada. YTD

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Tamamen kendi görüşümdür.
    Ajitasyon falan yok ortada Sayın Meddah, speğin hareket tarzı var. Umarım yanılırız.

5. Spek de bir yere kadar. Ortada bir cevher varsa sahip olmak isteyen çok olur. Yarın indirsin bakalım aşağı verain alttan satışı. Yemez. Siz rahat olun o düşünsün arkadaşlar. Ben hep öyle yaptım. Olayın mantığını kavramaya çalışın. Altının gramı 20tl olsa herkes hücum eder altına değil mi? Altının gramı hicbir zaman o para olmayacak. İçiniz rahat olsun. Altını olan yaşadı yani inşallah. Almak isteyen zor karar verir artık tabi yetisirse. Ajitasyondan kastım sanki spek görsün de yapmasin bu dediğimi gibi anlaşılıyor karşıdan. Hiç gerek yok. Egpro da spek aşağı verdikçe ben kahkaha attım. Geriye dönük bakarsanız topic ye bunu görürsünüz. Sakin olan her zaman kazanır. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Hakkımı aramadığımı, yeri geldiğinde suç duyurularında bulunmadığımı nerden çıkardınız? Emin olun PİMAŞ'ta da böyle hareketler devam eder ve diğer şartlar da olgunlaşırsa gerekeni yapacağım. Mevzuatla ilgili sorulara gelince, emin olun kullanmayı, hakkını aramayı bilen insan için kafi düzeyde düzenleme mevcut. Niyetim ne sizinle ne de bir başkasıyla polemiğe girmek değil, yazdıklarımdan neden rahatsız oldunuz onu da anlamadım. Neyse nihayetinde bilanço geldi, yarın bakıp görecez nasıl hareket edecek.

Saygı bizden...

Yanlış anlaşıldım neyse sağlık olsun!! Polemikle işim olmaz.. Herkese bol kazançlar...

Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Meddah1 Yazıyı Oku

Eywallah kardeşim bu sözün üstüne söz söylenmez, duygularıma tercümân oldun....

Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. YUH olsun ********ler.

Sayfa 13/62 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •