Sayfa 21/62 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 161 - 168 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Simdi baktim hocam habere.tam anlamadim.nedir.hissedeyiz.olumsuz bir durummu.2.70 hisse basi felan diyor

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yani hocam şahsi fikrim değişen birşey yok gibi görünür de..Başka farkli yorumu olan arkadaş varsa yazarsa bende öğrenmiş olurum.

Çünkü satan deceuninck kime satiyor egpro.
    Egpro kimin deceuninck in.

Yazdiklarim sadece kendi şahsi fikirlerim ve düşüncelerim olmakla beraber hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kimse yazmadığına göre en son bende kalmıış biraz...Dün verdim 5.07 den 3000 lotu vedalaşmış olduk. Not. Strateji hatasından sadece 3 bin lot ile kalmıştım , iyi para kazanabilirdim.Neeyse benden alan kazansın.....

4. Dun patron imkbye bildirdigine gore 7.000 lot satis yapmis.az bir lot gelebilir ama boyle sig tahta icin fazla miktar.hergun satislar devam ederse fiyat asagi cekilebilir. Belkide tahtadan mal toplayamadi spek patronla baski olisturmaya gitmis olabilir...

5. Acaip satis var gibi 4.70 lerden.galiba patron bugunde cikisa yuklu devam ediyor olabilir.aksam anliyacagiz.

6. Bugunde patron 108.000 lot satis yapmis.bu satis sonrasi 229 bin kar yaptik diye havali bir kapa bildiri gondermis.2.60 dan aldiklarini vermeye basladi.vermeye dwvam ederse bu tahta belini dogrultamaz.

7. [QUOTE=yuzdeoncu;663622]Bugunde patron 108.000 lot satis yapmis.bu satis sonrasi 229 bin kar yaptik diye havali bir kapa bildiri gondermis.2.60 dan aldiklarini vermeye basladi.vermeye dwvam ederse bu tahta belini dogrultamaz.

Bu kadar sığ bir tahtada, üç beş ky nin kaldığı kağıtta 108.000 lotu kime satmış acep ? Bence EGPRO çatısı altında birleşmenin ayak sesleri bunlar.

8. [QUOTE=birkelime;663760]
     Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Bugunde patron 108.000 lot satis yapmis.bu satis sonrasi 229 bin kar yaptik diye havali bir kapa bildiri gondermis.2.60 dan aldiklarini vermeye basladi.vermeye dwvam ederse bu tahta belini dogrultamaz.

Bu kadar sığ bir tahtada, üç beş ky nin kaldığı kağıtta 108.000 lotu kime satmış acep ? Bence EGPRO çatısı altında birleşmenin ayak sesleri bunlar.
    Peki hocam sence pimas bu iste zaralomi cikacak hisse fiyati acisindan.ondanmi satis yapiyolar.

Sayfa 21/62 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •