Sayfa 3/62 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

son bir ayda alanlar

satanlar

4. Pimaş ta devre kesici alışkanlık yaptı herhalde. Normal marjdayken, devre kesici geldi. Harbiden cozuttu kağıt.

5.  Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    Pimaş ta devre kesici alışkanlık yaptı herhalde. Normal marjdayken, devre kesici geldi. Harbiden cozuttu kağıt.
    Yok hocam.kademler bombos.10 lotla 3.70 gosterdiler.yuzde 10 marji gectigi icin devrw kesici oluyor.hergun boyle yapiyorlar.bu arada sizin arkadasiniz yokmuydu netasta.bilgi versin bize.satis ne olcak diye.

Sent from my LG-H818 using hisse.net mobile app

6.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Yok hocam.kademler bombos.10 lotla 3.70 gosterdiler.yuzde 10 marji gectigi icin devrw kesici oluyor.hergun boyle yapiyorlar.bu arada sizin arkadasiniz yokmuydu netasta.bilgi versin bize.satis ne olcak diye.

3.70 i sabah gösterdiler. Devre kesici o anda gelmedi ki. 3.35 - 3.33 bandındayken, bi saat sonra geldi. Tam komedi.
    Bu arada benim arkadaş Netaş Genel Kurulundan sadece canlı bilgi alabildi. Ancak satışın bozulması gibi bir şey söz konusu değimiş. Sadece süreç en az bir ay uzamış.

7.  Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    3.70 i sabah gösterdiler. Devre kesici o anda gelmedi ki. 3.35 - 3.33 bandındayken, bi saat sonra geldi. Tam komedi.
    Bu arada benim arkadaş Netaş Genel Kurulundan sadece canlı bilgi alabildi. Ancak satışın bozulması gibi bir şey söz konusu değimiş. Sadece süreç en az bir ay uzamış.
    Sagol hocam.senin duyumunu netas sayfasinda paylastim.sende yazarsan sevinirim.bilgin icin sagol..

PIMAS Konsolide 2016/12 Aylık DÖNEM KARI ZARARI : -202.534 TL ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 3/62 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •