Sayfa 60/62 İlkİlk ... 10505859606162 SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 473 - 480 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

1. Benim bildiğim kadarıyla, yarın sabah saat 10:00 da seans açıldığında PIMAS kodlu bir kağıt görmeyeceğiz. Artık sadece EGPRO olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    Benim bildiğim kadarıyla, yarın sabah saat 10:00 da seans açıldığında PIMAS kodlu bir kağıt görmeyeceğiz. Artık sadece EGPRO olacak.
    yarın spk başvuru olacak sermaye artırım için spk onayı ,tescil ,gümrük bakanlığı ,Mkk başvuru falan

15 Ocak bulur bu işler

3.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    yarın spk başvuru olacak sermaye artırım için spk onayı ,tescil ,gümrük bakanlığı ,Mkk başvuru falan

15 Ocak bulur bu işler

Dediğim gibi, yanlış biliyor olabilirim. Hayırlısı...

4.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku

15 Ocak bulur bu işler
    Nthol nttur birleşmesi çağrı bitiminden tam bir ay sonra tamamlandı. Sürecin tamamlanması burada da bir ayı bulur yarından itibaren.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

5. [QUOTE=borubukucu;1429294]Nthol nttur birleşmesi çağrı bitiminden tam bir ay sonra tamamlandı. Sürecin tamamlanması burada da bir ayı bulur yarından itibaren.

Şirketin Yatırımcı ilişkileri Departmanı ile görüştüm. Sene sonuna kadar bitmesi için çaba gösteriyoruz. En kötü ihtimalde Ocak'ın ilk haftası BIST de sadece EGPRO işlem görecek dediler.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. pimaş yatırımcısı kaldı mı aramızda?

8.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku

15 Ocak bulur bu işler
    spk 1 günde ihraç onay vermiş yeni yılın ilk günü ne yetişir birleşme

Mkk kaldı geriye

Sayfa 60/62 İlkİlk ... 10505859606162 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •