Sayfa 9/62 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 65 - 72 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

1.  Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Bir hisse ancak bu kadar anlamsız hareket edebilir. Zaten KY yok kağıtta, ne diye basıyor anlamıyorum.
    Dedigin brutten ciktigi gune kadar dogruydu.galiba tavan harketiyle milleti mallandirdilar 5 lerden.simdi bezdirip alttan alip citir yapiyolar gibi.mynet finansta encok yorumlananlarda cunki.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by opusmagnum Yazıyı Oku
    Anlam vermek cok guc bu hareketlere.

Yukardan aldıklarını ver baalım diyo, bu çöplüğün horozu benim diyo, diyoda diyo....

Yatırım tavsiyesi içermez....

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Dedigin brutten ciktigi gune kadar dogruydu.galiba tavan harketiyle milleti mallandirdilar 5 lerden.simdi bezdirip alttan alip citir yapiyolar gibi.mynet finansta encok yorumlananlarda cunki.

Allah o Mynetfinans'ın belasını verisn! Ne kadar it, kopuk, spek uşağı varsa orda. Hisse pazarlayan, twitter adreslerine takipçi toplayan! Kaliteli sağlam hisseleri bile o kadar KY ile dolduruyorlar ki hissenin gideceği varsa da gitmiyor; bakınız BJK ve TUCLK.

Benim anlamadığım diğer bir husus da Borsa ne ara bu kadar rağbet gören bir mecra oldu. Eskiden millet faiz, repo, altın, döviz takılırdı. Borsaya para yatıran adam sayısı devede kulak kalırdı. Şimdi herkes borsa da. Hisselerin de kimyası şaştı.

4.  Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Allah o Mynetfinans'ın belasını verisn! Ne kadar it, kopuk, spek uşağı varsa orda. Hisse pazarlayan, twitter adreslerine takipçi toplayan! Kaliteli sağlam hisseleri bile o kadar KY ile dolduruyorlar ki hissenin gideceği varsa da gitmiyor; bakınız BJK ve TUCLK.

Benim anlamadığım diğer bir husus da Borsa ne ara bu kadar rağbet gören bir mecra oldu. Eskiden millet faiz, repo, altın, döviz takılırdı. Borsaya para yatıran adam sayısı devede kulak kalırdı. Şimdi herkes borsa da. Hisselerin de kimyası şaştı.
    Size katiliyorum mynetfinansta.dogru tespit.

5.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Size katiliyorum mynetfinansta.dogru tespit.

Bu hisse er ya da geç çıkacak; ama feci bir baskı yiyor şu an. Kademeleri anlık izliyorum; çok can sıkıcı. Öğlen seans kapanmadan sinirlendim 13.000 lot daha aldım 7 kademe birden kalktı!Ben kademeleri kaldırır kaldırmaz indirdi tekrar adi herif.

6. Yine basıyor şeref yoksunu, bugün 4'ün altında bile kapatabilir. 4.14e bile verdi.

7.  Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Bu hisse er ya da geç çıkacak; ama feci bir baskı yiyor şu an. Kademeleri anlık izliyorum; çok can sıkıcı. Öğlen seans kapanmadan sinirlendim 13.000 lot daha aldım 7 kademe birden kalktı!Ben kademeleri kaldırır kaldırmaz indirdi tekrar adi herif.
    Ben brutte bile burdaydim.3 ay sabrettim.tam ucuyoduk cakildik.bazen baska gruplar ky kagidi saldirtiyor.spegin kontrolunden cikincada oda basiyor kagida.oyle bir durum olabilir..

8.  Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    O senmiydin -22000 deydi ..biranda -4700 leri gördü alım satım farkı😎izliyorum sadece..

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

Sayfa 9/62 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •