Sayfa 2/62 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

1. Konsolide bilanço gelmiş.
    202.534 TL. Zarar açıklamış.
    2015/12 aylık zararı 6.391.417
    Geçen seneye oranla diğer bilanço kalemlerinde de düzelmeler var.

2017 ilk çeyrekten itibaren kâr açıklamaya başlayacağını düşünüyorum.

Kardeşi EGPRO 2015 Yılında 28 milyon
    2016 yılı kârı 60 milyon olarak açıklanmış.

2. Tahtada ne alan ne satan var gordugum kadariyla.gunluk alis satislarida kendileri yapiyor bariz belli.surekli hissede asagilardan alis satis yapiyorlat.galiba korkutuyorlar mal gelsin diye ama tahminim kimse satmiyo.alanda yok tabi..

Sent from my LG-H818 using hisse.net mobile app

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/588654

y.t.d

***PIMAS* *EGPRO*** PİMAŞ PLASTİK İNŞAAT MALZEMELERİ A.Ş.( İlişkili Taraf İşlemleri
    .

***PIMAS******EGPRO*** PİMAŞ PLASTİK İNŞAAT MALZEMELERİ A.Ş.( İlişkili Taraf İşlemleri )

İlgili Şirketler [EGPRO]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    İlişkili Taraf İşlemleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

4 sayılı Yönetim Kurulu kararımız doğrultusunda Kurumsal Yönetim Tebliği doğrultusunda hazırlanan İlişkili Taraf İşlemi raporu ekte yatırımcılarımızın bilgisine sunulmuştur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/588654

BIST
    Son düzenleme : petrolcumurat; 24-02-2017 saat: 21:08.

4. Tabloları incelediniz mi? Geri alım programında 25.07.2016 taahüt ettikleri azami miktar 3.200.000 tl miş sadece 362.751 tl almışlar.
    Spk brüt takasa piması koydu onlarca hisse var 2 ayda 3 tl 10tl vurup sonra 4 tl çekilen bakalım sabreceğiz daha ne kadar gider bilmiyorum. Arsadan hala haber yok. Yeni bir emlak ofisi ile anlaşıldımı yada vazgeçildimi? Çıkmadık candan ümit kesilmez. Demeki bu böyle niye gör sonunu sabır eyle mevlam neyler neylerse güzel eyler

5.  Alıntı Originally Posted by erencalik Yazıyı Oku
    Tabloları incelediniz mi? Geri alım programında 25.07.2016 taahüt ettikleri azami miktar 3.200.000 tl miş sadece 362.751 tl almışlar.
    Spk brüt takasa piması koydu onlarca hisse var 2 ayda 3 tl 10tl vurup sonra 4 tl çekilen bakalım sabreceğiz daha ne kadar gider bilmiyorum. Arsadan hala haber yok. Yeni bir emlak ofisi ile anlaşıldımı yada vazgeçildimi? Çıkmadık candan ümit kesilmez. Demeki bu böyle niye gör sonunu sabır eyle mevlam neyler neylerse güzel eyler
    Tablolari incelemedim ama geri alimdan galiba 1 milyon tlye yaklastilar diye biliyorum.yani 3 te biri.sonra alimlar durdu.simdide brut takas var.sanirsam mal satan kimse kalmadi.
    Gunluk alan satan kurimlara bakinca hep kendileri gorunuyor.
    3 tlnin altinda 2700 civarina gelirse biraz fazla mallancam.ama egeprofilinde asagi gelmemesi kosuluyla.

6. brütte geçen yaklaşık 1 ayda hissenin ne denli sığ olduğu iyice ortaya çıktı.kaldı 2 ay.sonra ilk çeyrek kâr rakamı ile hisse yönünü bulacaktır evelAllah.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. Zannetmiyorum fiyat olarak 2.70 gelsin. Anlık olarak dalgalanma yapıyor ekran başında derinlikleri izliyorsunuz belki yakalayabilirsiniz. Günlük 3.30_3.50 tl bantında sıkıştı. 3.00 nin altına düşürüp mal kaptırmak istemezler diye düşünüyorum. Egpro kar marjını koyup pimasa satıyor. Düğüm fabrikanın kurulup maliyetlerin düşmesi pimasa yarayacaktır. Hareketlenme brüt takasın kalkacağı tarihe yakın yukarı kıracaktır. YTD

8. Tahtada 1 lot bile satici kalmadi.bugun satan seker yatirim.zaten spegin malidir o.2 ay sonra brutten cikinca egepro guzel yerlerdeyae bizde guzel yerlere gideriz belkimm.

Sayfa 2/62 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •