Sayfa 23/62 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 177 - 184 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

3 aylık alan ve satanlar

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

3 aylık alan ve satanlar
    Teşekkürler hocam elinize sağlık.

Yazdiklarim sadece kendi şahsi fikirlerim ve düşüncelerim olmakla beraber hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

3. Ne alan var.ne satan.islemlerin tamami patron ile spek arasindaki alis veris.az porfoyde tutup hir kac sene sonra bakcaksin.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Ne alan var.ne satan.islemlerin tamami patron ile spek arasindaki alis veris.az porfoyde tutup hir kac sene sonra bakcaksin.

Hocam şahsen ben brüt takas gördüm satmadim 5.20 gördüm satmadim. Bu basit tiyatro ile mi satacaz bilancoya kadar bassinlar assagiya böyle belki biraz daha mal alirim.

Yazdiklarim sadece kendi şahsi fikirlerim ve düşüncelerim olmakla beraber hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by opusmagnum Yazıyı Oku
    Hocam şahsen ben brüt takas gördüm satmadim 5.20 gördüm satmadim. Bu basit tiyatro ile mi satacaz bilancoya kadar bassinlar assagiya böyle belki biraz daha mal alirim.

Bende 3.53 ten brute girmeden once aldim.hala bekliyorum.patron elindekileri satiyo.cok az kaldi.belki bugun bitirir.alicida zaten spegi.bir kurgu varki sirketteki mali bosaltti.orta vadede iyi seyler olabilor ama kosa vadede aylarcada bekletebilir.arsasi var gebzede satilik.onda gelisme olursa yada egeproyla birlesme felan yeni gelismeler olursa hareketlenir.

6. Patron ufak ufak satmaya basladi.ufak ufak satarak tahtayi 4 tlye kadar cekeceklerini dusunuyorum.

Sayfa 23/62 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •