Sayfa 17/62 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 129 - 136 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

1. kağıdı geçen hafta 5 lerden aşağı indirmesi zaten ilginçti

2. Lan geri zekalı spek, böyle yaparak mı toplayacağını zannediyorsun dışardaki malları???

3.  Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    Lan geri zekalı spek, böyle yaparak mı toplayacağını zannediyorsun dışardaki malları???
    Bence spek 3 lerden topladigini 5 lere yakin hacim ve tavan harketiyle verdi.simdi 4 lweden geri alip kar yapacak.sadece kagidi yukselterek para kazanmazlar.usten sat alttan al yaparlar bazen.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 4 ün altına saldı valla gidişat kötü gibi duruyor ama inşallah klasik ky yıldırma hareketidir ve uzun sürmez
    4,50-5 leri en kısa görür inşallah

5. Bu nasıl bir hisse anlamadım gitti. Karlı bir şirket ama her gün endeksin olumluluğuna rağmen tam ters hareket edip düşüyor. Ne yapmaya çalışıyorsa spek bozuntusu.

6.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir hisse anlamadım gitti. Karlı bir şirket ama her gün endeksin olumluluğuna rağmen tam ters hareket edip düşüyor. Ne yapmaya çalışıyorsa spek bozuntusu.
    Daha dun brut takastan ciktigi gune kadar aylarca burda 1 kisi bile yoktu.ne zaman nasil verdiler sizlere malimtavan hareketiylemi atladiniz hepiniz.anlatirsan alis seklinizi spekgin ne yaptigini daha iyi yorumlariz.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu forumda bu konuda yazmayınca bu hisseye tavan hareketi ile mi atlamış olunuyor.
    Senin hisseler babadan kaldı heralde

8. ben aynen o şekilde girdim hakkaten
    önce 4,15-4,40 arasında bir kaç al sat yaptım
    sonra düştükçe biraz daha aldım
    daha sonra elim elim satmaya gitmedi
    ve spek malı elime vardi.

Sayfa 17/62 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız