Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 28 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Bence Karalamalar Dikkate Almayınız

Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Yirmi yılı aşmışız,Zabancı beş lireden halka ırz edilmiş,Medya Holding bedellisini 5 lireden açıklamış,bi haftaya batmış..

Yaşar yaşamaz bankı gömmüşler,Karataş bilenzinkçisi (Fötocu) (bunun halka ırzına izin veren saplamaları da )yakın vade toptan haşırt..

Bir sürü var..
    Aynen aynen ))))))))))) Batmadan bir hafta önce sattığım demirbank olayını ve sat diyen değerli muhterem borsacı arkadaşımı hayırla yadediyorum.Onun ben de çok ayrı bir hikayesi vardır.

2. 9 lirelik Milliyeti 0,90 guruşa gadar soktular kimsenin gıkı çıkmadı...

Maymun gözünü açtı dicem de,her devir başka bir bok yemenin dayanılmazlığı...

Bu böyle sürer gider..

Temel eyidir,sabır ve paranın üstünde oturabilmek marifettir..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Eh evet en azından temele bakan işi bilen biri neticede binanın yıkılmayacağını bilir görür.E bu borsada bunu görebilmek bile altın değerinde.

4. http://www.ersezgin.com/normandy-altin-madeni.html

Madeni bul,servis et..

Yabancı sermaye sevsin seni,intikam yemeği soğuk yenir..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

5. Bizim profosyonel kucuk kucuk mal yedirme ustadımız cıkmış yine.

Kucuk yatırımcının hatayı kendisinde aramsı gerektiğinden falan bahsetmiş.

Kendisi o kaddar iyi naliz yapar ki aldıgı hisse portfoyu kulliyem zararda. Ama finansal okur yazarlıgı ogretmeye calısırken bir hokus pokus ile viop da shortlmıs ve aslında dususde portfoyu korumaya almış ve karda imiş. İyi de finansal okur yazarlıgı ogretmeye calıstıgın kesim senin aklına uyup kucuk kucuk aldı ise 1 viop kontratın bedeli belli gun ve haftalık dalgalanmalar belli nasıl bir portfoy ayırıpda koruma altına girecek.

Cok profosyonelce (aslında profosyonelce degilde) sekil semal iyi olunca bizim ky de kucuk kucuk 15 yıl sonra çalışmayacagını zannediyor.

6. Sorun su ki bu elemanın dediği bir kagıtta benim portfoyde zctk sanki

7. Bu tarz arkadaşlar topik kapatır hoop yine doner..Bundan 2 tane daha var biri doları hala 2,8 olacak diye sayıklıyordu sonra kapattı baktım gecen aylarda yine çıkmış.

Biride 70-120 rallisini kaçırttırdı millete korku salarak.

Bu da yediriyor amme kucuk kucuk

8.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Sorun su ki bu elemanın dediği bir kagıtta benim portfoyde zctk sanki
    beyaz kocum brisa da guclu alım demiş son gunlerde ulen işlem hacmine bak neyin guclu alimi..

saf saf bu adamla aynı portfoyde hissem var ya. ne yapcem bilmiyorum.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •