Arama sonucu : 3 madde; 1 - 3 arası.

Konu: Yeni Gelecek vaat eden Kripto Para Borsası Kucoin Nedir?

1. Yeni Gelecek vaat eden Kripto Para Borsası Kucoin Nedir?

Bu yazı referans link içermez. Forum üyeleri için bilgilendirme niteliğindedir.

Kucoin Borsası İnceleme

Kucoin, gelirlerinin %90'ını kullanıcıları ile paylaşan Uzakdoğu borsası, aynı zaman da işlem hacmi yüksek, altcoinlerin de alınıp satılabildiği, kullanımı ve arayüzü gelişmiş, kendi adıyla coini (KCS) olan ve yatırım yapanlara her gün kar payı dağıtan borsadır. Bu kesinlikle büyüleyici bir iş tekniğidir. Çin’de kripto para ticaretinin yürütülmesi, kısıtlı veya yasadışı değildir. Bu sebepten KuCoin son derece güçlü bir düzenlemeyle hizmet sunmayı amaçlamakta.

GF Securities, Ant Financial, Youling, Jianbang Communication ve iBOX PAY gibi endüstri devlerinde güçlü itibarlar edinmiş blockchain (herhangi bir merkeze bağlı olmadan işlemlerin şifreli, müdahale ve güvenli edilemez) tutkusu olan, bir grup tarafından kuruldu. Kucoin, kullanıcılarına, paralarını en son teknoloji ürünü bir platformda güvenli ve doğrudan sunmayı sağlıyor.

Kucoin ekibi 2017 yılında Cryptocurrency (işlemlerin çevrimiçi yapıldığı dijital para) değişim işine adım atmaya karar verdi.

Sektörde üstün müşteri hizmetleri ve yeterince iyi bir UI / UX ile hizmet veriyorlar. Her şeyden önce, Kucoin kullanıcılarını onurlandıran bir borsa.

Kripto değişimi dünyasında göreceli olarak çok yeni olduğunu düşünen Kucoin geliştiricileri, yeteneklerini zaten kanıtladı ve piyasaya sürüldüğünden beri herhangi bir aksaklık yaşamadı. Geçen Ağustos ayında Angel Investment (Melek yatırımcılık büyüme potansiyeli yüksek olan girişimlere azınlık hisse alarak ortak olan girişimcilere yol gösteren yüksek riskli bir yatırım türü) yapıldı ve Kucoin değişiminin ilk versiyonu başlatıldı. O zamandan beri Kucoin bonus planı başlatıldı. Web arayüzünün yanı sıra, Kucoin ayrıca Android ve iOS uygulamalarına da sahip.

Kripto para piyasası her geçen gün büyüyor. Yatırımlarını iyi değerlendiren ve şansı yüksek olan kullanıcılar için ise büyük kazançlar sağlıyor ondandır ki, doğru yatırım iyi kazanç getirebilir mantığıyla kimse geleceğinin nasıl şekilleneceğini bilemez.

Uzakdoğu da bulunan mevcut yönetim Coin piyasasını rahatsız etmiyor amacı Uzakdoğu borsasına dışarıdan müşteriler çekmek.

Dijital para birimi için dünya çapında yoğun bir ilgi var. Hızla büyüyen bir sektör olduğu değiştirilemez bir gerçek. Hal böyle olunca tabi, Uzakdoğu bu piyasanın içinde bulunmak aynı zamanda ise, en yüksek gelirleri elde etmek istiyor.

KUCOİN BİTCOİN BORSASI AVANTAJLARI:

KuCoin'in kullanıcı dostu arayüzü, detaylı ticaret grafikleri, iki faktörlü kimlik doğrulaması var.

Kullanıcıları için maksimum güvenlik

KCS sahibi ödülleri, düşük alım satım / geri çekme ücretleri ve değişim sırasında NEO'yu kullanırken GAS kazanma yeteneği.

10'dan fazla dilde erişilebilir olmasıyla uluslararası alışveriş imkânı sunuyor.

Operasyon Stratejileri - Kucoin'in en kalıcı ve en temel rekabet gücü, dünya standartlarında istikrar ve hizmet kalitesi sağlayan güçlü Ar-Ge ekibinde yatmaktadır.

Kucoin'in yetenekli çalışma ekibi, uzun vadeli ve büyük ölçekli çevrimiçi / çevrimdışı tanıtım ve operasyon yoluyla parlak ve iyi bir gelecek yaratmayı hedefliyor.

Kucoin'i takas eden, yatırım yapan ve tanıtan aktif kullanıcılara bonus (ödül) veren bir platform.

Kısa bir süre sonra, dünyanın en iyi 10 uluslararası bitcoin borsasından biri olma hedefini gerçekleştirmeyi planlıyor.

Kucoin 7/24 müşteri hizmeti sunmaktadır.

KuCoin.com’un kazandıkları ücretin %90'ını transfer ettiğini ve hiç kâr yapmadığını görürsünüz. Kârın sadece %10'unu alıyor. Kucoin.com bu yolla; kullanıcı hissesi ve bağlılığını arttırmayı başarıyor.

Teşvik politikaları aktif kullanıcıların coşkusunu sürdürebilir ve işi daha da güçlendirebilir. Öte yandan, kullanıcılar arasındaki davet bonusu planı Kucoin'in abonelerini ve işlemlerini büyük ölçüde artıracaktır.

Kucoin Güvenli mi?

SİSTEM GÜVENLİĞİ - (SİSTEM DÜZEYİ) : Finansman standartlarını sıkı bir şekilde takip etmektedir. Veri aktarım katmanlarını endüstri standartlarında transfer şifreleme protokolü uygulanır, böylece tüm kullanıcı bilgilerinin ve hassas verilerin banka düzeyinde şifreleme yöntemiyle depolanması sağlanır. Çok faktörlü dinamik kimlik doğrulama mekanizması, kullanıcıları için maksimum güvenlik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

ÇALIŞMA SEVİYESİ: Kucoin veri işleme ve kullanım standartlarını belirleyen, özel bir iç risk kontrol, operasyon süreci departmanı kurmuştur. Tüm çevrimiçi verileri kontrol etmek için çok seviyeli bir gözden geçirme ve onay gerektirir. Maksimum güvenlik sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

FİNANSAL GÜVENLİK: Platformdaki cüzdanlar, depolama ölçeğiyle uyumlu olarak çoklu güvenlik depolama çözümü seviyelerini benimsemiştir. Mikro-para çekme cüzdanlarını, güvenlik yalıtımı temelinde çok katmanlı güvenlik duvarına sahip olan Amazon Web Hizmetleri Bulutu üzerine kurulu özel ağ mimarisinde saklanmakta. M-cüzdan belgesi, şifre kodunun her zaman özel bir kişi tarafından saklanacağı, endüstri düzeyinde, çok katmanlı şifreleme yöntemini benimsemiştir. Bu kod düzenli olarak değiştirilecektir. M-cüzdan belgesinde yapılacak herhangi bir işlem, iç kontrol prosedürü ile sıkı bir gözden geçirme ve onay gerektirmektedir. Sadece anahtarla eşzamanlı olarak şifresini çözen iki kişi tarafından gerçekleştirilebilir. Normal şartlar altında, makro cüzdanlar bankada saklanır.

ÇOKLU KRİPTO PARA BİRİM DESTEĞİ: Temel teknolojiler sonsuz kripto para birimi işlem çiftlerini destekler. Kucoin, KCS, LTC, NEO ve muhtelif pazarlıklı ERC20 kripto para ticaret çiftini içeren BTC, ETH ve USDT pazarlarını sağlar. Hedefleri en kısa süre de destek listelerini genişletmek ve otomatik olarak işlem yapmaya başlayabilecek benzersiz bir özellik sunmaktır.

VERİMLİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ: Müşterilerin ihtiyaçlarını herhangi bir gecikme olmaksızın çözmek için tasarlanan Kucoin, web sayfası, telefon hattı ve e-posta gibi çok kanallı ulaşmak mümkün. Kucoin 7/24 müşteri hizmetleri sunmaktadır. Kucoin'in ön ödeme ve geri çekme güvenliği AI algoritması tarafından denetlenmektedir. Kullanıcı Talebi; denetimden geçtikten sonra, otomasyon sistemi, hem rahatlığı hem de güvenliği sağlayarak, giriş ve çıkışları anında gerçekleştirir.

DAVET BONUSU: Üyelik işlemleriniz gerçekleştikten sonra size davet linki olan QR kodu verilir ve bu link Kucoin kullanıcılarına dağıtılır. Kullanıcılar, yeni kullanıcıları kayıt yapmaya davet ederek doğrudan ve dolaylı tanıtım bonusundan yararlanırlar. Örneğin; B kullanıcısı, A kullanıcısı davetiye kodu ve işlemiyle kaydolursa, işlem ücretlerinin belirli bir kısmı, A kullanıcısına doğrudan bonus olarak verilecektir ve eğer B kullanıcısı C kullanıcısını davet ederse (C kullanıcısı D'yi davet ederse), işlem ücretlerinin bir kısmı da kullanıcı A'ya dolaylı bonus olarak gider. Bu platform kullanıcılarının gerçek durumuna göre kararlaştırılacaktır.

ACQUIRE KUCOIN BONUS: Kucoin, kullanıcı katılımını ve canlılığı arttırmak için, platform tarafından hesaplanan toplam işlem ücretinin% 50'sine eşit olan teşvik bonosunu hesaplarında KCS kullanan kullanıcılara verecek. Lütfen bu ödül oranının gelecekte mevcut duruma göre ayarlanabileceğini unutmayın.

Ayrıca, satın alma ve paraya çevirme sırasında en fazla 100 milyon KCS'nin ikramiye planında hesaplanmasını garanti ediyor. Günlük bonusu elde etmek için, kullanıcıların KCS'lerini Kucoin Platformuna yatırmaları gerekecektir. Daha sonra platform, hesaptaki KCS mükelleflerine, o gün saat 0: 00'da (UTC + 8) ve önceki gün platformda alınan tüm işlem ücretlerine dayanarak muhasebe ve ödül bonosunu gerçekleştirecektir. Bonus kendi kucoin hesaplarına karşılık gelen para biriminden belirtilir.

Örneğin; eğer platformda ETH-BTC kripto para birimi oranı 0,063 ise ve günlük değişim hacmi 30.000 BTC'dir; Her bir taraftaki% 0,1 oranına dayanan platform, 30 BTC ve 476 ETH'yi işlem ücreti olarak tahsil edecektir. Her 10.000 işletme için ikramiye 100.000.000 (% 0.01) olarak 10.000 olacaktır. Böylece, kripto para birimi çiftinin günlük ikramiyesi 0,003 BTC ve 0,0476 ETH'dir (her yıl 1 BTC ve 17 ETH). Bu SADECE ETH-BTC döviz çift BONUS olduğunu lütfen unutmayın. ETH-BTC'den başka, platformda hala çeşitli kripto-para birimi çiftleri vardır, bu da yukarıdaki tarifnameye dayanarak karşılık gelen para birimi ve bonus işlem ücretleri yaratır.

DİĞER ÖZEL HAKLAR: KCS Platformu, belirli seviyelere ulaştığında kullanıcılar bire bir yatırım danışmanlığı, müşteri hizmetleri Fast-Pass, vb. Gibi özel hizmetlerden yararlanabilirler.

KAYIT REHBERİ: Kayıt olmak için lütfen e-posta adresinizi kullanın, eğer bir kayıt kodunuz varsa, kayıt olduğunuzda kodu girebilirsiniz. Davet kodunu girmek için giriş kutusu olmadığını fark ederseniz, başka bir tarayıcıya geçin ve kayıt olmak için, www.kucoin.com adresini girin. Tabii ki, kayıt için davetiye bağlantısını da kullanabilirsiniz, lütfen kayıt olduğunuzda sayfayı değiştirmediğinizden emin olun, aksi takdirde davetiye geçersiz olacaktır.

KUCOİN NASIL ÜYE OLURUM ?

Kucoin, kripto para birimleri arasında işlem yapmak için modern ve güvenli bir platform arayışında bulunan birçok kripto para alışverişinden biridir.

1. Adım: www.kucoin.com Web Sitesine Git

2. Adım: Kayıt İşlemini Tamamla
    ( Kucoin'e kayıt yapmak gerçekten çok basit. E-posta adresinizi ve şifrenizi girerek başlarsınız)

3. Adım: 2 Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Etkinleştir (2FA)
    (Diğer borsalarda olduğu gibi, hesabınıza ek bir güvenlik düzeyi ekleyeceğiniz 2 faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz önemle tavsiye edilir.) Ayarlar sekmesine gidin (sağ tarafta) ve Google 2 Adımı başlıklı sekmeyi bulun. 2FA’da yeniyseniz, mobil cihazınızın App Store veya Google Play’inde bulunan Google Authenticator uygulamasını indirmeniz gerekir. Yeni bir sır ekleyin, QR kodunu tarayın (yedek parça anahtarınızı bir kâğıda yazmayı unutmayın!) Ve oradan 1 dakikalık değişen kodu göreceksiniz.

* İlk 3 adımı tamamladığınızda temel hesap kurulumu yapılır.

4. Adım: Yatırma fonları

Kucoin'de web sitesi boyunca çok temiz ve modern bir düzen var. Piyasalara genel bakış ekranı, tüm alım satım çiftlerini görebileceğiniz yerdir. En çok bilinen ve popüler kripto paraların yanı sıra bazı yeni ve nadir bulunanları da görebilirsiniz.

Ticaret çiftini seçtiğinizde, kovanın grafiğini ve sipariş defterini göreceğiniz ticaret ekranına yönlendirilirsiniz.

Bu ekrana ilk girdiğinizde Google Kimlik Doğrulama kodunu girmeniz istenir ve girdiğinizde işlem yapabilirsiniz. Evet, bu bazen can sıkıcı olabilir, ancak sitenin ekstra güvenliği için iyidir.

Üstteki ana menüde, 'Varlıklar' başlıklı sekmeyi bulun. Bunun altında, sayfanın sol tarafında bulunan 'Para Yatırma' seçeneğini seçin.

Açılır menüden yatırmak istediğiniz parayı seçin, miktarı ekleyin ve ekranın altındaki onaylama düğmesine basın. Sonra yeni oluşturulmuş bir cüzdan üretilir ve bu cüzdan Kucoin'e aittir. Her bir kripto para için cüzdanın adresi farklıdır. Sadece belirli bir parayı cüzdanınıza yatırdığınızdan emin olmalısınız. Adres yanlışsa, tüm fonların tamamen kaybedilmesi gerekir.

KUCOİN TİCARET, MEVDUAT VE PARA ÇEKME ÜCRETLERİ:

Kucoin şu anda alım satım ve çekilme için nispeten düşük ücretler sunuyor.
    Depozito ücreti yok.
    Ticaret ücretleri, satın alınan madalyonun% 0,1'i kadardır. Para çekme ücretleri, çekeceğiniz paraya bağlı olacaktır. Bazı örnekler: BTC 0.0005 BTC, LTC 0.001 LTC, ETH 0.01 Eter.
    Neo ve Gas çekilmeleri serbest.
    Geçerli ücret 100.000 daha az olan para çekme işlemleri saniye cinsinden işlenecektir.
    Diğer para çekme işlemleri ek işlem süresi gerektirir.

Buraya kadar okuyorsanız, bu borsanın en şaşırtıcı kısmını bilme hakkınız vardır. Ticaret ücretlerinin çoğunun kullanıcılara geri döndüğünü belirtmek çok önemlidir. Kucoin ücretlerin sadece yüzde 10'unu tutuyor, geri kalanı ise (yüzde 90) kullanıcılarına geri dönüyor. Kucoin ücretlerinin yüzde 50'si Kucoin madalyonunun sahiplerine gidiyor. Yüzde 40'ı davetiye bonusuyla geri dönüyor.

Kaynak: Coinliz

2. Sakın bulaşmayın derim. Çünkü referans bonusları 100 farklı coin türünde dağıtılıyor ve sonunda borsaya bağış olarak kalıyor

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aylardır kullanıyorum, bonus kısmı ile pek ilgilenmedim, zaten verdikleri çok ufak paralar, satsan bir türlü satmasan bir türlü, ancak buradan Substratum (SUB) ve Kucoin aldım.
    Kucoin'i de BTC'nin düşmesinden önce güzel yerlerden sattım. Aslında her borsa'da her coin bulunmadığından almayı düşünüp de alamadığınız seçenekler için iyi bir alternatif sunuyor.
    Ama yüklü para göndermeyin, sınırlı olsun.

Benzer shitcoin sitelerinden Coinsmarket çöktü ve oradakileri kurtarmayı 5 ay geçmesine rağmen başaramadım.

Sonuçta Alt ve Shit'lere ilginiz varsa, uzun vadede saklamayı düşünüyorsanız alın ve cüzdana çekin.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •