Sayfa 14/48 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 377 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Hedef 5 senede 5 kat açık portföy takibi

Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    hisse sayınız 5 civarında olduğundan getiriniz beklediğinizin ÇOK ÜSTÜNDE olacaktır (tabii ki düşüşlerde de daha çok düşecektir).

Erdinç beyin bir örneğinde 2000 yılında başlattığı portföy 2005 e kadar yarıya inmişti mesela..Ama sonraki 10 yılda 138 kat kazançla sonlanmıştı....

Kolay gelsin...
     Alıntı Originally Posted by alan26 Yazıyı Oku
    Kardeşim yazıyorsunuzda bir bo...........yok ben bu halimle 10 gün önce yazdım karel dedim. 2,5 den 3 e geldi.. 4,5,6 yolda kapatın burayı
    Sayın alan26;

Okuyor musunuz? Bir topik açsanız da sizleri orada gözlemlesek? Böylelikle sağla solla da uğraşmamış olursunuz !!!

Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Alka temettüsü ile 4.46 dan 160 lot Alka aldım.Böylece son durum:

Bolu 4000 lot.....6.03 maliyet
    Alka 2160 lot.....3.52 maliyet
    Ecılc 2500 lot.....3.62 maliyet

Fonda.............15216 tl...
    Önder bey selamlar,maliyetler SODA 1,93 TRKCM 2,21 ANACM 2,88 yalnız al,sat yapmıyorum,

Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Zaten bu tür yöntemlerde ilk birkaç sene çok önemlidir.Sabır ve disiplin.
    Önder bey aynen sabır ve disiplin önemli olan bu,

4. Merhaba Sn Kurtonder,

Girişim ve cesaretinizden dolayı tebrik ederim. Bilgi-fikir-modelleme-planlama-tanımlama evreleri kolay iş değil.
    Öneri getirmek veya daha iyi yapmayı hedeflemek yerine boş boş eleştirmeyi tercih eden büyük bir grup var. Ancak takdir eden; merak eden ; genelde sessizce izleyen de büyük bir grup var. İyi kötüyü yenecek bence Kötüler ilgilenmediğiniz sürece de kaba saba olmaya başlarlar ilgi çekmek için. Lütfen enerjinizi yükseltin ve bu insanlara ayda alemde bir patlatın yanıtı; onun dışında hedefinize odaklanın . Buradaki yazı tarzından ve kalitesinden bile; en önemli destek olan iyi niyetli eleştiri , ve köstek olmaya çalışan 'ben yapamadım kimse yapamasın' tarzı eleştiri ayırt ediliyor. Gerçekten başarılı insan tevazu sahibidir, diğerleri şanslıdır.

Saygılarımla

5.  Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Hisseyi neye gore onerelim.

UVY'ciyim diyor, 3 ay sonra bagirmaya basliyor, 2 senedir bu kagittayim diye.

UVY'ciyim diyor, hisse PIOP'ta diye almam diyor.

Temel degerleri mukemmel iki hisse var.

BASCM ve SODSN.

Inceleyin dusuncenizi ogrenelim.
    Neye göre temel değerleri var acaba.

Önder Bey,
    öncelikle herkesle böyle bir yatırım bilgisini paylaştığınız için cesaretinizden dolayı sizi tebrik ediyorum.
    çünkü, kriz olabilir, savaş olabilir, hedefe ulaşamayabilirsiniz, ancak bu paylaşım süreci takip eden bizler için önemlidir.
    böylece, sadece hisse fiyatlarını değil, yatırımcı psikolojisini de takip etmiş oluyoruz.
    umarım hedefinizi kat be kat aşarak geçersiniz ve başarılı olursunuz.
    takip ediyoruz sizi, paylaşmaktan vazgeçmeyin lütfen.
    bol kazançlar...

7.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Alka temettüsü ile 4.46 dan 160 lot Alka aldım.Böylece son durum:

Bolu 4000 lot.....6.03 maliyet
    Alka 2160 lot.....3.52 maliyet
    Ecılc 2500 lot.....3.62 maliyet

Fonda.............15216 tl...
    Ecilc net 0,425 brüt 0,50 temettü verdi..Böylece Ecılc maliyeti 3.12 ye düştü..1062 tl nakit temettü geldi..Hisse tutarları eşit olsun diye 750 lot Bolu sattım 5.89 dan....Eldeki tüm fon+nakit ile 2240 lot Alka (4.38 den) ve 2700 lot Ecilc (3.74 den ) aldım..Böylece son durum şu şekilde:

Bolu 3250 lot 6.03 maliyet
    Alka 4400 lot 3.96 maliyet
    Ecilc 5200 lot 3.44 maliyet

Fonda 752 tl...

8.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    Önder Bey,
    öncelikle herkesle böyle bir yatırım bilgisini paylaştığınız için cesaretinizden dolayı sizi tebrik ediyorum.
    çünkü, kriz olabilir, savaş olabilir, hedefe ulaşamayabilirsiniz, ancak bu paylaşım süreci takip eden bizler için önemlidir.
    böylece, sadece hisse fiyatlarını değil, yatırımcı psikolojisini de takip etmiş oluyoruz.
    umarım hedefinizi kat be kat aşarak geçersiniz ve başarılı olursunuz.
    takip ediyoruz sizi, paylaşmaktan vazgeçmeyin lütfen.
    bol kazançlar...
    Teşekkür ederim.

Sayfa 14/48 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •