Sayfa 3/48 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 377 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Hedef 5 senede 5 kat açık portföy takibi

1. merhaba buraya yazma gereği duyduğum için yazıyorum 2015 ocak ayında portföyüm 13bin tl idi şu an port foyum 192 bin tl bu nasıl oldu anlatayım, ben trade ederim iki üç kademe ban yeterlidir zararı hemen keserim beklemem temel bakmam sürüyü takip etmem borsadaki 400 kağıdın ortala işlem miktarını kademelerindeki alış miktarını bilirim olağan dışı bir alış kademelerde hareket ederse bende harekete geçerim, borsada çok inanırsan kaybetmeye başlarsın kimsa piyasadan büyük değil temelde bu var şu var tamam bunlar anlamlıda 5milyon lotu olan bi hisse düşün bu hissenin adamın birinde 1milyon birinin elinde olduğunu düşün bu hisse sahibi bu kağıdı harekete geçirecek gücü yoksa başak kimse bu hisseye girip götürmeye çalışmayacak borsada hızlı aksiyon görern hisseler lot sayıları elerinde bulanlandıranların durumuna göre değerlendirilir hiç bir spek kağıdın temeli güzel diye kağıt almaz bunu aklından çıkarma çokl fazla inanma hayalden çok gördüğünü al

2.  Alıntı Originally Posted by descar Yazıyı Oku
    merhaba buraya yazma gereği duyduğum için yazıyorum 2015 ocak ayında portföyüm 13bin tl idi şu an port foyum 192 bin tl bu nasıl oldu anlatayım, ben trade ederim iki üç kademe ban yeterlidir zararı hemen keserim beklemem temel bakmam sürüyü takip etmem borsadaki 400 kağıdın ortala işlem miktarını kademelerindeki alış miktarını bilirim olağan dışı bir alış kademelerde hareket ederse bende harekete geçerim, borsada çok inanırsan kaybetmeye başlarsın kimsa piyasadan büyük değil temelde bu var şu var tamam bunlar anlamlıda 5milyon lotu olan bi hisse düşün bu hissenin adamın birinde 1milyon birinin elinde olduğunu düşün bu hisse sahibi bu kağıdı harekete geçirecek gücü yoksa başak kimse bu hisseye girip götürmeye çalışmayacak borsada hızlı aksiyon görern hisseler lot sayıları elerinde bulanlandıranların durumuna göre değerlendirilir hiç bir spek kağıdın temeli güzel diye kağıt almaz bunu aklından çıkarma çokl fazla inanma hayalden çok gördüğünü al
    gel sana 2,1 da uşak vereyim. ya da 1 tl den ray siğorta sonra gidip 4 tl üstünde almayasın)

3.  Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Sen şu mevcut hisselerle 5 yılda anca havagazı alırsınSenin gibi ne hayel kuranlar vardı bir çogu şamar oglanına döndü, Bir kısmının felegi şaşırdı,Bir kısmıda o kadar zarar etsede hala zengin olabilecegini düşünüyor, Bir kısmıda mezarlıkda
    Sen önce üslubunu 3.sınıf kahvehane seviyesinden ,hisse.net seviyesine yükselt ,sonra belki sana portföyle ilgili açıklama yaparım..

4.  Alıntı Originally Posted by mojetbit34 Yazıyı Oku
    listede aygaz ı tutuyorum elimde ama 5 kat olur 2 kat olur farketmez de .biz ky ler %10--bilemedin 30 u görünce gıpraşıyoruz ki
    Zaten ben de bu hisseleri 5 yıl tutacağımı söylemedim.Bilanço dönemlerinde portföyde değişiklik olacak..

5.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Bilanço dönemlerinde temelini beğendiğim hisselerden oluşturacağım 2-5 adet arası hisse senedi ile portföyü 5 senede min 5 katına çıkarmayı hedefliyorum...Mümkün olduğunca işlem yapmayacağım.Olurda fiyat şişerse hisse satımı yapabilirim..2 katına çıktığı zaman seçim kriterlerimi yazacağım...Bu ,deney gibi bir şey olacak..Vira bismillah...Dün bilançolar tamamlandı..Bugün 3 kağıt portföye girdi...Alış fiyatlarımla beraber kağıtlar şunlar:

1-Bolu 5.97
    2-Alka 3.85
    3-Despc 4.26

BIST100 şu an 89 300.........
    5 ayda yuzde 150 prim yapmış alka 3,85den portfoyde?Çok ilginç
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    14.22 den Aygaz'ı da portföye dahil ederek yaklaşık 2-3 aylık bekleme süresine girdim.Portföy son hali :

1-Bolu 5.97
    2-Alka 3.85
    3-Despc 4.26
    4-Aygaz 14.22

Daha önce de yazdım yine yazayım.Bu hisseleri 5 sene tutmayacağım.Alıntıda da görüldüğü üzere 2-3 aylık bekleme dedim.Yani bilanço dönemlerinde bu hisselerde değişiklik olacak.

Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Zaten ben de bu hisseleri 5 yıl tutacağımı söylemedim.Bilanço dönemlerinde portföyde değişiklik olacak..
    Daha önce de yazdım yine yazayım.Bu hisseleri 5 sene tutmayacağım.Alıntıda da görüldüğü üzere 2-3 aylık bekleme dedim.Yani bilanço dönemlerinde bu hisselerde değişiklik olacak.
    Sen önce üslubunu 3.sınıf kahvehane seviyesinden ,hisse.net seviyesine yükselt ,sonra belki sana portföyle ilgili açıklama yaparım..
    Bilanço dönemlerinde temelini beğendiğim hisselerden oluşturacağım 2-5 adet arası hisse senedi ile portföyü 5 senede min 5 katına çıkarmayı hedefliyorum...Mümkün olduğunca işlem yapmayacağım.Olurda fiyat şişerse hisse satımı yapabilirim..2 katına çıktığı zaman seçim kriterlerimi yazacağım...Bu ,deney gibi bir şey olacak..Vira bismillah...Dün bilançolar tamamlandı..Bugün 3 kağıt portföye girdi...Alış fiyatlarımla beraber kağıtlar şunlar:

1-Bolu 5.97
    2-Alka 3.85
    3-Despc 4.26

BIST100 şu an 89 300.........
    Açtıgın başlıgı ve ilk yazını ilk önce iyi oku ondan sonra bana laf çakmaya çalış sen daha ne yazdıgının farkında degilsin.Hata bendeki senin seviyene düşüpde yazı yazdım....
    Göz olanı akıl olacagı görür..

8.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    5 ayda yuzde 150 prim yapmış alka 3,85den portfoyde?Çok ilginç

Belli bir kritere göre (daha sonra açıklayacağımı yazmıştım) seçim yaptığım için ,disiplin gereği primli olup olmamasına bakmıyorum.

Sayfa 3/48 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •