Sayfa 36/48 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 377 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Hedef 5 senede 5 kat açık portföy takibi

1.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Sn Kurtonder, şuan kaç katına ulaştınız ?
    55846 TL ile başlamıştım.Şu an 163754 tl. Yani 2.9 kat şimdilik

2. Tebrik ederim, bu kadar sert düşüşlere rağmen iyi getiri olmuş
     Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku

3. Bu portföy açıklandığında sıra ile sığırlar gelip ekikiki pahalı kağıt almışın bunlar gitmez diyordu.
    Topic sahibi en az bin kez ben bunları 5 yıl tutacağım demiyorum, hedefime ulaştıkça değiştireceğim portföy 5 yıl sürecek, hisseler değişecek diye açıkladığı halde.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu portföy açıklandığında sıra ile sığırlar gelip ekikiki pahalı kağıt almışın bunlar gitmez diyordu.
    Topic sahibi en az bin kez ben bunları 5 yıl tutacağım demiyorum, hedefime ulaştıkça değiştireceğim portföy 5 yıl sürecek, hisseler değişecek diye açıkladığı halde.
    Anlayana sivrisinek saz ,anlamayana davul zurna az:-)İyi ki sizin gibi okuduğunu anlayanlar var.Selamlar

5. Üstad tebrik ediyorum.Son durum nedir acaba?

6. Merhaba , Yeni farkettim burayı , 👏👏 güzel bir çalışma , bol kazançlar hocam ,

7. Bravo, takibe devam.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Tebrikler.
    Öte yandan artık sizin bu yakaladığınız artış oranları gibi oranlar yakalamadıkça borsadan reel anlamda birşey kazandık diyemeyeceğiz gibi görünüyor. Reel enflasyonun %40 ın altında olduğunu düşünmüyorum
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 36/48 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •