Sayfa 39/48 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon
Arama sonucu : 377 madde; 305 - 312 arası.

Konu: Hedef 5 senede 5 kat açık portföy takibi

1.  Alıntı Originally Posted by Hacı Abi Yazıyı Oku
    Basit temel bir kaideyi ortaya koydum sadece. Heyecana kapılmaya hacet yok. Faizle borsayla işim olmadığından, beş senedir değil, belki yirmi-yirmibeş senedir altına ve toprağa yatırım yaptığımı bilen bilir. Fakat mesele bu da değil.

Şayet zaman tünelinde bundan üçbeş asır öncesine veya sonrasına seyahat imkanımız olsaydı; yanımıza kurtönder'in doldur boşalt yaptığı ıvır zıvır çöp hisseleri mi alırdık, akıbetinin ne olacağı belirsiz yanki doları ve alaman markı mı alırdık, paladyum platinyum yada her ne idiumsa onu mu alırdık, bitcoin çöpcoin cartcoin curtcoin mi alırdık; yoksa her akıl ve izan sahibinin üzerinde hemfikir olacağı gibi, altın mı alırdık? Cevabı sualin içindedir...Vesselam.
    Ivır zıvır çöp dediğin hisseler!!Hacı sen bizim borsada hiç işlem yapmamışsın ,burada sallıyorsun bence.Sn.Kurtönder haklı.Git kumunda oyna.Adamın yazdığı hisselere hiç baktın mı?Hemen hepsi ,genelin beğendiği hisseler.Yahu neyse kime ne anlatıyoruz bizde:-)Yav he he deyip geçelim.

2. Başından sonuna okudum ben mi kaçırdım acaba, kurtönder bey %100 getiriye ulaşınca stratejimi yazacağım demişti. Hala yazmadı. Gizmen Nalbantlınınkine benziyor ama tam aynısı değil. Ne ola ki merak içindeyim

3. Adam gelip altından bahsetti 1 günde %10 eridi..

4. Zirvelerde böyle atlamalar gazlamalae çok olur.

Sn. Kurtonder, borsa için çok kötü bir zamanda çok güzel başarılar yakaladı tebrik ediyorum.

Bundan sonra ralli gelirse, çok daha büyük başarılar yakalayacaktir.

Bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Adam gelip altından bahsetti 1 günde %10 eridi..
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn Kurtonder
    Her iletinizi merakla okuyorum, gipta edilecek bir basari icindesiniz. Saygilar

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

6. Teşekkürler arkadaşlar.Pandemi krizine rağmen şimdilik iyi gidiyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Teşekkürler arkadaşlar.Pandemi krizine rağmen şimdilik iyi gidiyoruz.
    kurtönder bey stratejinizi ne zaman açıklayacaksınız

8. Altın, Hacı abinin eleştirisinden sonra tam gaz aşağı iniyor. Çok ilginç bir durum rastlantı oldu

Sayfa 39/48 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •