Sayfa 41/48 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon
Arama sonucu : 377 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Hedef 5 senede 5 kat açık portföy takibi

1. Tebrik ederim, sn kurtonder bir sorum var;
    Mesai var diyelim doas ı aldınız geçen hafta, sattınız bugün. Alarm mi kuruyorsunuz, nasıl talip ediyorsunuz?

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sn Kurtonder belli bir metodolojiye göre alım satım yapıyor.
    Alım satım kararına hangi temel parametrelere göre veriyor, açıklasa aslında çok güzel olur

3. Bence sadece temel bir metodoloji yok. Kimse 3 g0nde temel verilere göre hisse satmaz

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Eldeki nakitle 1804 lot ilave İsmen alındı 12.40 dan.

5.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Bence sadece temel bir metodoloji yok. Kimse 3 g0nde temel verilere göre hisse satmaz

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Doas bilanço açıkladığında temel verileri yeterliydi fakat alamamıştım.Ama takipte idim.Düştüğünde az da olsa bir marj oluşunca aldım.Tekrar tavan olduğunda ,beklediğim marj 1 günde oluşmuş oldu ve elden çıkardım.

6.  Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    Tebrik ederim, sn kurtonder bir sorum var;
    Mesai var diyelim doas ı aldınız geçen hafta, sattınız bugün. Alarm mi kuruyorsunuz, nasıl talip ediyorsunuz?

Kendi işime sahip olduğum için biraz daha rahatım.Biraz da tesadüf aslında.O anda bir vekil yoktu ofiste(avukatlık mesleğim).Şans eseri ekran başındaydım.Yoksa bu kadar kısa vade al-sat yapmıyorum zaten geçmiş gönderilerime de bakarsanız.

7.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Sn Kurtonder belli bir metodolojiye göre alım satım yapıyor.
    Alım satım kararına hangi temel parametrelere göre veriyor, açıklasa aslında çok güzel olur
    Aslında çok kendime özel bir yöntem değil.Bir tür filtreleme uyguluyorum.Bunu da twitterda PAŞA bey var.Onun gönderilerinden birinde görmüştüm.Bilanço zamanları nasıl alım yapılması gerektiği ile ilgili.Bunu kendimce uygulamaya çalışıyorum.Yani sihirli bir formül yok.İlk başta yöntem böyle değildi ama zaman içinde evrildi ve dediğim şekilde filtrelemeye döndü.Yani yöntem bu.Detayını açıklayamam şu an.Ama zaten twitterda var .

8. Burası canlandı, çok sevindim açıkçası.

Sayfa 41/48 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •