Sayfa 45/48 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon
Arama sonucu : 377 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Hedef 5 senede 5 kat açık portföy takibi

1. 14 mart 2017 de 5 kat hedefi ile açtığım topik ,4 senede 5,5 katına ulaşarak hedefe fazlasıyla ulaşmıştır.55846 tl ile başlanan portföy ,tarihin en büyük krizlerinden (pandemi) birini yaşamış olmasına rağmen an itibariyle şu an 16 şubat 2021 saat 10.15 de 306.000 tl ye ulaşar yaklaşık 5.5 kat getiri sağlamıştır.Bundan sonra alım satımlarımı yazmaya ihtiyaç duymuyorum..Topiğin açıldığı günlerde dalga geçenlere en güzel yanıtı verdim.:-)Topiğin başlarında yöntemi hedefe ulaşınca açıklayacağımı yazmıştım ama şu an kararsızım.Belki ileriki günlerde.Gerçi biraz ipucu verdim bir süre önce.Neyse.Takip eden ,destek veren herkese teşekkürler.Köstek olan olanları biliyorsunuz.Kaale almayın o tür insanları.Herkese selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    14 mart 2017 de 5 kat hedefi ile açtığım topik ,4 senede 5,5 katına ulaşarak hedefe fazlasıyla ulaşmıştır.55846 tl ile başlanan portföy ,tarihin en büyük krizlerinden (pandemi) birini yaşamış olmasına rağmen an itibariyle şu an 16 şubat 2021 saat 10.15 de 306.000 tl ye ulaşar yaklaşık 5.5 kat getiri sağlamıştır.Bundan sonra alım satımlarımı yazmaya ihtiyaç duymuyorum..Topiğin açıldığı günlerde dalga geçenlere en güzel yanıtı verdim.:-)Topiğin başlarında yöntemi hedefe ulaşınca açıklayacağımı yazmıştım ama şu an kararsızım.Belki ileriki günlerde.Gerçi biraz ipucu verdim bir süre önce.Neyse.Takip eden ,destek veren herkese teşekkürler.Köstek olan olanları biliyorsunuz.Kaale almayın o tür insanları.Herkese selamlar.
    Bravo gerçekten.Uzun süredir takip ediyorum.Umarım yazmaya devam edersiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    14 mart 2017 de 5 kat hedefi ile açtığım topik ,4 senede 5,5 katına ulaşarak hedefe fazlasıyla ulaşmıştır.55846 tl ile başlanan portföy ,tarihin en büyük krizlerinden (pandemi) birini yaşamış olmasına rağmen an itibariyle şu an 16 şubat 2021 saat 10.15 de 306.000 tl ye ulaşar yaklaşık 5.5 kat getiri sağlamıştır.Bundan sonra alım satımlarımı yazmaya ihtiyaç duymuyorum..Topiğin açıldığı günlerde dalga geçenlere en güzel yanıtı verdim.:-)Topiğin başlarında yöntemi hedefe ulaşınca açıklayacağımı yazmıştım ama şu an kararsızım.Belki ileriki günlerde.Gerçi biraz ipucu verdim bir süre önce.Neyse.Takip eden ,destek veren herkese teşekkürler.Köstek olan olanları biliyorsunuz.Kaale almayın o tür insanları.Herkese selamlar.
    tebrikler sn Kurtonder

ben sizi gec fark etmistim, en azindan yonteminiz hakkinda biraz detay fena olmazdi.
    syg...

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    sn kutonder, sokm ü hangi değer analizi yapıp fiyatını uygun görüp aldınız. ne f/k ne pd/dd ne başka birşey ile fiyatını uygun bulamıyorum. bazen hisse seçerken hissi mi davranıyorsunuz?
     Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    öncelikle hani o olumsuz yazan grupdan değilim. yani tarafsız bir gözle yazayım. hisseleriniz bist 50 hatta 100 dışından. bu hisselerden biraz elle tutulur bilançosu olanlar son 1 sene içinde 3 e 5 e katladı zaten. buna ragmen bir sistem dahilinde yapmış olsaydınız yine bravo derdim. lakin bir sisteminiz yoktu. son işlemleriniz den biri sokm yi nasıl şeçtiniz diye sordum , cevap veremediniz.
    köstek olanları kaale almayın lafınız da garibime gitti, ego patlaması yapmışsınız. bence siz de, ben de dahil kimseyi kaale almasınlar.

5.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    öncelikle hani o olumsuz yazan grupdan değilim. yani tarafsız bir gözle yazayım. hisseleriniz bist 50 hatta 100 dışından. bu hisselerden biraz elle tutulur bilançosu olanlar son 1 sene içinde 3 e 5 e katladı zaten. buna ragmen bir sistem dahilinde yapmış olsaydınız yine bravo derdim. lakin bir sisteminiz yoktu. son işlemleriniz den biri sokm yi nasıl şeçtiniz diye sordum , cevap veremediniz.
    köstek olanları kaale almayın lafınız da garibime gitti, ego patlaması yapmışsınız. bence siz de, ben de dahil kimseyi kaale almasınlar.
    sn sef selamlar,
    sn kurtonder basarilidir basarisizdir kendince birseyler yapmis.
    insaniz, her isimizde eksik/yanlis normal.
    gordugunuz eksikleri gidererek siz "hedef 5 senede 6 kat getiri" seklinde bir baslik acmaya ne dersiniz?
    syg...
    Son düzenleme : firstcylon; 16-02-2021 saat: 12:26.

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    Topiğin en başından okumaya başladım biraz önce.Bence adam haklı.En başta dalga geçenler dahi olmuş.Yani bence lafı o ilk zamanki yazılanlara.Size niye cevap vermediğini bilemem tabii.Ama benim takip ettiğim kadarıyla bir sistemi vardı.Öyle ya da böyle,adam hiç çer çöp hisse seçmeden 1 e 5.5 yapmış.

7. Sn kurtonder,
    Hisse alım satım stratejinizi paylaşmanız daha doğru olacaktır, en azından bu başlığı okuyan kişilere daha fazla şey katacaktır.
    Yinede tabiki karar sizin

8.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    5 katı daha önce de geçeceğinizi söylemiştim ama umarım 5 seneye devam edersiniz. Başarılar...

Sayfa 45/48 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •