Sayfa 46/48 İlkİlk ... 364445464748 SonSon
Arama sonucu : 377 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Hedef 5 senede 5 kat açık portföy takibi

1. Tebrik ederim.
    Şunu hesaplamışsınızdır diye düşünüyorum;
    Başlangıç sermayenizle aldığınız ilk hisselerde kalsaydınız şu an ulaştığınız portfoy değeri ne olurdu?
    Uyguladığınız sistemi değerlendiriyorsanız bence buna göre değerlendirilmeli. Sonucu merak ediyorum.

2. Tebrikler sayın kurtonder, verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir? Kısada olsa çok yardımcı olur, örneğin piyasa bizim dusuncemizden ters hareket ediyorsa yada hisse, içimizdeki acaba hata mı yaptım duygusuyla nasıl mücadele edebiliriz?

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    14 mart 2017 de 5 kat hedefi ile açtığım topik ,4 senede 5,5 katına ulaşarak hedefe fazlasıyla ulaşmıştır.55846 tl ile başlanan portföy ,tarihin en büyük krizlerinden (pandemi) birini yaşamış olmasına rağmen an itibariyle şu an 16 şubat 2021 saat 10.15 de 306.000 tl ye ulaşar yaklaşık 5.5 kat getiri sağlamıştır.Bundan sonra alım satımlarımı yazmaya ihtiyaç duymuyorum..Topiğin açıldığı günlerde dalga geçenlere en güzel yanıtı verdim.:-)Topiğin başlarında yöntemi hedefe ulaşınca açıklayacağımı yazmıştım ama şu an kararsızım.Belki ileriki günlerde.Gerçi biraz ipucu verdim bir süre önce.Neyse.Takip eden ,destek veren herkese teşekkürler.Köstek olan olanları biliyorsunuz.Kaale almayın o tür insanları.Herkese selamlar.
    Gerçekten her ne söylenirse söylensin, gerçek olan hedefinize ulaşmış olmanızdır. Arada size söylenen farklı yatırım araçlarıyla kıyaslamalar vb şeyleri çok mantıklı bulmuyorum. Sonuçta bunu önceden bilip alabilseler zaten çoktan herkes zengin olmuştu. Bence en iyi cevabı 5 yıl olduğunda ortaya koyacağınız performansla göstermiş olursunuz. Bence bu gidişle 5 yılın sonunda 7.5-8 kat olası. Umarım paylaşımlarınıza devam edersiniz.

4. Sn kurtonder.

Bence de alış satışlarını yazmaya devam etmeniz iyi olur.

5. Hedefe ulaşınca paylaşacağım..diye 1 den fazla yerde söz vermişsiniz. Bence verilen sözlerin tutulması yüce bir erdemdir.

Tebrik ederim sn kurtönder. En baştan arada takip ederdim sizleri. Başarılaeın devamını dilerim

7. Eskiler söz namus gibidir derler. Ben söz verilmesine karşı yaşanan boş kararsızlıktan, bu konuyu takip edenler adına çok rahatsız oldum. Başlık sahibi 1 hafta içinde kendi yöntemini açıklamazsa, belki de daha iyi getiri sunan bir modeli "hayal kırıklığını telafi adına" burada paylaşacağım. Alarmımı kurdum şu andan itibaren 1 hafta.

8.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Eskiler söz namus gibidir derler. Ben söz verilmesine karşı yaşanan boş kararsızlıktan, bu konuyu takip edenler adına çok rahatsız oldum. Başlık sahibi 1 hafta içinde kendi yöntemini açıklamazsa, belki de daha iyi getiri sunan bir modeli "hayal kırıklığını telafi adına" burada paylaşacağım. Alarmımı kurdum şu andan itibaren 1 hafta.
    Queenstocks Investor programında basit bir stratejiyle son 5 yılda 50'ye katlamak mümkündü. Tabii kayma maliyetlerini, eğer hala varsa repaint olayını hesaba katmadan brüt olarak diyorum bunu. Zaten bu program "Temel Analiz 3.0" topiğinde en ince ayrıntılarıyla incelenmiş.
    Ek 27395
    Ek 27396

Temel kriter şu: 0<fk<15 , net kar büyüme(çeyreklik) > 15, tüm hisse senetlerinde çalıştırıldı. 2015 sonunda ederi 1200 olan portföy 2020 sonunda 59000'i geçti. Neredeyse 50 kat. Ben sözümü tuttum ama bu süreçte sizlerden destek gelmediği için bu konudaki son mesajım budur. Kullanan olursa formülün hayrını görsün.
    Simplicity is the ultimate sophistication.

Sayfa 46/48 İlkİlk ... 364445464748 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •