Sayfa 47/48 İlkİlk ... 3745464748 SonSon
Arama sonucu : 377 madde; 369 - 376 arası.

Konu: Hedef 5 senede 5 kat açık portföy takibi

1. Hocam siz kullandınız mı? Portföyünüz 50 kat arttı mı
     Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Queenstocks Investor programında basit bir stratejiyle son 5 yılda 50'ye katlamak mümkündü. Tabii kayma maliyetlerini, eğer hala varsa repaint olayını hesaba katmadan brüt olarak diyorum bunu. Zaten bu program "Temel Analiz 3.0" topiğinde en ince ayrıntılarıyla incelenmiş.
    Ek 27395
    Ek 27396

Temel kriter şu: 0<fk<15 , net kar büyüme(çeyreklik) > 15, tüm hisse senetlerinde çalıştırıldı. 2015 sonunda ederi 1200 olan portföy 2020 sonunda 59000'i geçti. Neredeyse 50 kat. Ben sözümü tuttum ama bu süreçte sizlerden destek gelmediği için bu konudaki son mesajım budur. Kullanan olursa formülün hayrını görsün.

2. Ben temel analiz ile yıllara sarı çok iyi kazandım son 5 yılda sn. Kurtonder den canlı portfoy performansım daha iyi diyebilirim. Ancak 50 ye katlayan kimseyi duymadım, görmedim. En iyi, en başarılı temelci sn. Haydar acun, sn. Yaşar Yıldırım fonları vb.. bile öyle uçuk getiriler yazamadı. Özetle back test yapıp 50 kat diyorsanız buyurun sn. Kurtonder gibi başlığı açın, 50 ye katlayın, emin olun bu iş mesleğiniz haline gelir yüz milyonları yönetmeye başlarsınız. Yok mok diyorsanız siz de benim gibi kendi köşemizde devam edelim, böyle medeni cesaret gösterip trade lerini yazan sn. Kurtonder e saygı gösterelim.

Ben şahsen yazmam, yaparsam da kimseye söylemem bırakın halka açık forumda paylaşmayı.
     Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Queenstocks Investor programında basit bir stratejiyle son 5 yılda 50'ye katlamak mümkündü. Tabii kayma maliyetlerini, eğer hala varsa repaint olayını hesaba katmadan brüt olarak diyorum bunu. Zaten bu program "Temel Analiz 3.0" topiğinde en ince ayrıntılarıyla incelenmiş.
    Ek 27395
    Ek 27396

Temel kriter şu: 0<fk<15 , net kar büyüme(çeyreklik) > 15, tüm hisse senetlerinde çalıştırıldı. 2015 sonunda ederi 1200 olan portföy 2020 sonunda 59000'i geçti. Neredeyse 50 kat. Ben sözümü tuttum ama bu süreçte sizlerden destek gelmediği için bu konudaki son mesajım budur. Kullanan olursa formülün hayrını görsün.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben temel analiz ile yıllara sarı çok iyi kazandım son 5 yılda sn. Kurtonder den canlı portfoy performansım daha iyi diyebilirim. Ancak 50 ye katlayan kimseyi duymadım, görmedim. En iyi, en başarılı temelci sn. Haydar acun, sn. Yaşar Yıldırım fonları vb.. bile öyle uçuk getiriler yazamadı. Özetle back test yapıp 50 kat diyorsanız buyurun sn. Kurtonder gibi başlığı açın, 50 ye katlayın, emin olun bu iş mesleğiniz haline gelir yüz milyonları yönetmeye başlarsınız. Yok mok diyorsanız siz de benim gibi kendi köşemizde devam edelim, böyle medeni cesaret gösterip trade lerini yazan sn. Kurtonder e saygı gösterelim.

Ben şahsen yazmam, yaparsam da kimseye söylemem bırakın halka açık forumda paylaşmayı.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba,
    Forumda okuduğunu anlayabilen insanların maalesef oldukça az olduğu düşüncesindeyim. Ben kendim zaten belirttim, kağıt üzerinde 50 kat diye. Belki gerçekte kayma maliyetiyle vs. 10 kat getiriye düşecek(en kötü ihtimal). Ama yine de bu konudaki Kurtönderin açıklamadığı stratejiden iyi olur(5 yılda 10 kat). Benim kendisiyle bir sorunum veya yarışmam yoktur. Kendisi stratejisini hedefe gelince açıklayacağını belirtti. Ama onca insanı merakta bırakıp mağdur etti. Söz vermesine rağmen. Ben de bu duruma üzüldüm ve böyle bir strateji paylaşmak istedim. İsteyen kullanır, isteyen üzerinde aylarca geliştirme yapar kullanır bilemem. Benim çıkarım veya reklam yapma amacım yoktur. Sözünü tutmayan konu sahibine değil de onun yarattığı boşluğu "kendince" kapatmaya çalışan duyarlı birine yüklenmek ne kadar etik, onu siz daha iyi bilirsiniz.
    Neyse, haklı itirazlar adına programın 8-9 aydaki açık performansını da son olarak buraya bırakayım. Sağlıcakla kalınız.
    https://www.hizliresim.com/k4kawd7
    Simplicity is the ultimate sophistication.

4.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Forumda okuduğunu anlayabilen insanların maalesef oldukça az olduğu düşüncesindeyim. Ben kendim zaten belirttim, kağıt üzerinde 50 kat diye. Belki gerçekte kayma maliyetiyle vs. 10 kat getiriye düşecek(en kötü ihtimal). Ama yine de bu konudaki Kurtönderin açıklamadığı stratejiden iyi olur(5 yılda 10 kat). Benim kendisiyle bir sorunum veya yarışmam yoktur. Kendisi stratejisini hedefe gelince açıklayacağını belirtti. Ama onca insanı merakta bırakıp mağdur etti. Söz vermesine rağmen. Ben de bu duruma üzüldüm ve böyle bir strateji paylaşmak istedim. İsteyen kullanır, isteyen üzerinde aylarca geliştirme yapar kullanır bilemem. Benim çıkarım veya reklam yapma amacım yoktur. Sözünü tutmayan konu sahibine değil de onun yarattığı boşluğu "kendince" kapatmaya çalışan duyarlı birine yüklenmek ne kadar etik, onu siz daha iyi bilirsiniz.
    Neyse, haklı itirazlar adına programın 8-9 aydaki açık performansını da son olarak buraya bırakayım. Sağlıcakla kalınız.
    https://www.hizliresim.com/k4kawd7
    Kusura bakmayın da bunlar hep kağıt üstünde.Yani pratiğe dökmediğiniz sürece çöp.Sn.nosfecagri'ye sonuna dek katılıyorum.Siz de açın bu topik sahibi gibi bir başlık ve kanıtlayın,helal olsun diyelim.Yoksa yukarıda paylaştığınız yöntem Temel Analiz 3.0 da yıllar önce yazıldı.Ve repaint yaptığı görüldü.Yani çöp.Geçiniz.

5. Birde ben uygulamadım, buldum diyor programı çok güzel kullanmışsınız
    10 kat fark ederde ayrı bir tebessüm oluştırdu bende. Matematik eğitimi çok önemli

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    gel sana 2,1 da uşak vereyim. ya da 1 tl den ray siğorta sonra gidip 4 tl üstünde almayasın)
    Tebrikler ray sigorta 30 a katlamış.

7. ben de 5 yılda x5 yapmak için 2015 yılında aefes cimsa ve işc aldım ama7 yıl geçti ana param tl cinsinden bile %10 aşağıda dolar bazlı ise paramın %75 ni kaybetmiş durumayım. galiba hesabı mirasçılarım görecek. temettü diyecekseniz demeyin %7yıllık ortalamatemettü aldım oysa geçen yılların ortalama faiz getirisi %15 dir. Dolayısı ile temttüden de kayıptayım.

8. Hisse seçimi önemli tabi ki. ben trade yapmadan dogru hisse secimiyle bunun gelebilecegi düşüncesindeyim. Sadece aşırı primlendigini düşündüğüm hisseyi satıp primsize ilave etmek yeterli geliyor. 2015 te basladigim borsa seruveni yatas hektas kront egeen ile basladi ve 2020 sonunda aşırı primlenenleri yenileri ile değiştirdim. Su ana kadar sonuctan gayet memnunum. Umarim ayni performans devam eder. 4 hisseyi asmiyorum genelde. 5 sene sonrasi icin tuclk, gedza, bntas hic trade yapmadan bakalim nerede olacaklar. Bunlarda maliyetim çok düşük ama suan ki fiyatlari bile 5 e katlar mi görelim? Hic trade derdi olmadan bence katlayacaklar ama şahsi görüşüm tabi ki bunlar yatirim tavsiyesi degil. birde bntas ve tuclk patron tahtasi olarak anılıyor unutulmamalı.

Sayfa 47/48 İlkİlk ... 3745464748 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •