Sayfa 10/607 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 73 - 80 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Bende para olsa çize çize almayı seviyorum. Pasife alım yazıp beklemek bana göre değil. Param olunca bulaşacağım buna mutlaka

2.  Alıntı Originally Posted by Warren Buffett Yazıyı Oku
    Bende para olsa çize çize almayı seviyorum. Pasife alım yazıp beklemek bana göre değil. Param olunca bulaşacağım buna mutlaka
    Çok sığ takaslarda 19milyon 318 bin lot sayabilirim... Garanti yatırım işyatırım yapıkredeki mallar muhtemelen şirketin..ciddi paralı bi oyuncu geldiğini hissetseler bence çok yukarı çekerler..şahsi görüşüm her günlük almanız.500 600 binim olsa bu kağıda bu halka açıklıkla bulaşmam..Her gün son on dk aşağılara tutuyorum..

Son gunlerde sikisma var,10,50-10,60 arasi gidip geliyor,bir hareket olacak gibi...

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Sonlarda bayağı cebelleştik ama 10.50 den 101 tane 10.51 den 83 tane alabilmeyi başararak totalde 368 lotla ulaştım..tahtada 48 i göstersede her alış gönderdiğimde tahtayı bi kademe yukarı çekti..gerçekten hisse komik fiyatlarda 12 13 liraya kadar toplamaya devam.
    Toteliniz bayağı yükselmiş aman dikkat edin spek çakmasın

5.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Toteliniz bayağı yükselmiş aman dikkat edin spek çakmasın
    Bu tahtalar böyle.. Çok sığ..80 100 bin tavana kadar kaldırmadan mal gelmesi çok zor..az az alımları uzun vadeye yaymak icap eder..bu sene bakalım karlılıktaki 40 60 milyona sıçrayış kalıcı olabilecek mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Bu tahtalar böyle.. Çok sığ..80 100 bin tavana kadar kaldırmadan mal gelmesi çok zor..az az alımları uzun vadeye yaymak icap eder..bu sene bakalım karlılıktaki 40 60 milyona sıçrayış kalıcı olabilecek mi?
    Elini korkak alıştırma mal varken al, 100 bin liralık malı maksimum 1 seansta toplarsın o problem değil bu aralar hacimli seyrediyor. Ha ben giren çıkan tipim diyorsan o para bu tahtaya uygun değil. Bence fiyat uygun biraz daha ucuzlasın diye beklemeye gerek yok aksine temettüye minimum 11 liradan girmeli ki 10 altına düşmesin

7.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Bence öyle değil. Bu sıralar alacam dedikten sonra gayet de güzel veriyorlar. Şöyle 10.30 ları falan görürse başka hisse aramaya gerek kalmayacak.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bir hisse hergün mü düşer?
    Yaşar gurubunun sa hergun düşer ..

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 10/607 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •