Sayfa 12/607 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 89 - 96 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Yabancı satışı bitecek mi bakacaz...emeklilik karsilik veremiyor...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by m.efe Yazıyı Oku
    Yabancı satışı bitecek mi bakacaz...emeklilik karsilik veremiyor...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Emeklilik karşılık vermek istiyor mu ki? Görünüşe göre son bir ayda onlar da, az da olsa, çıkıyor.
    Bu hisseyi bu fiyattan emeklilik fonları bile nasıl almaz şaşmamak elde değil.
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    iki gündür 3.55 e 12-14 bin satış koyuyorlar...diğer kademeler en çok 500-1000 civarı..sanki " bu duvarı geçmeyin" der gibi...
    45 çalışırken 400 tane satış koydu tam alacaktım iblis 44 47 kademeleri açtı..çok kafamı bozuyor 12 14 bin lotunu ham yapıcam o olcak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Benim tahta izlediğim sürece öğrendiğim, eğer çok süper zengin değilseniz tahta yapıcılarla bireysel yatırımcı olarak mücadele edemeyiz. Misal tahtaya yazdıkları o 12 bin lot sadece bir işaret, adam malı hemen satma ihtiyacı olsa en iyi satış kademesine yazar. Diyelim ki tahtayı kaldırabileceğini düşünen birisi o kadar lotu tek seferde aldı. Ne olur biliyor musunuz ? Hiçbir şey olmaz yine satış yazarlar onların malları bitmez

Kaya Çilingiroğlu'nun bir röportajı vardı. Bu borsada oynamak için 50 milyon dolar gerekir diye. Bunu ilk okuduğumda yok ya gibi bir tepki vermiştim ancak şimdi neden böyle dediğini anlayabiliyorum.

Esas önemli olan malın bitmesi almaları satmaları da değil, çıkış için belli bir süre beklenmesi gerekiyordur ve bekleniyordur. Misal Pnsut'te aylarca citibank sattı da sattı, sonra alıma geçti ancak çok yüksek derecede bir etkisi yok halbuki fena mal almadılar.

Syg.

5. geçen gün bu hisseden alaçaktım bizim bir arkadaş önce bir iştihar yapalım ertesi günü sana al veya alma derim dedi.ertesi günü sakın bu hisseden alma ruyamda yılanlar çiyanlar gördüm diyince bende almaktan vaz geçtim.kim bu firmanın sahipleri.okadar tehlikeli kişilermi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
     Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    geçen gün bu hisseden alaçaktım bizim bir arkadaş önce bir iştihar yapalım ertesi günü sana al veya alma derim dedi.ertesi günü sakın bu hisseden alma ruyamda yılanlar çiyanlar gördüm diyince bende almaktan vaz geçtim.kim bu firmanın sahipleri.okadar tehlikeli kişilermi.
    Gördükleri yerde sokmaktan çekinmezler, yani yılanlar

7. Dün 46 dan 500 lot tamamladım..genel kurula kadar salmaz artık..temettü 2 taksit okursa Mayıs Eylül gibi belki geri salar..tahtaya yüklenmek istemedim..Siz gerisini halledin artık. 5 milyon malı var çok artistlik yaparsa city garan iş yatırım daki diğer mallarını da donuna kadar alırım. Biz birbirimizi tanırız..burayı okuyolarsa ayık olsunlar..rj

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501

Vakit tamam, demir alınsın artık limandan...

Syg.

Sayfa 12/607 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •