Sayfa 145/607 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

Kariyos sattı diye hemen olumsuzluk olmaz,,adamın nakte ihtiyacı vardır,,satabilir,,,bu şekilde yatırımcılara kelepir alma fırsatı doğar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. ufak bir tepki verdi,durdu,döndü diyebilmek için hem fiyatta artış olmalı,hem güçlü alım olmalı...döndü demek için erken.petun altın yumurtlayan falan hikaye,bu şirket iyi yönetilmiyor,öyle olsaydı şimdi fiyatı 20 tl nin üzerinde olurdu.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    11 den beri düşüyor,,60 milyon tl kar eden şirket için olağanüstü durum olur bu,,,,olumsuz gelişmeleri satmış olmalı.
    keşke olsa ama ben yıl sonu karının 50 nin üzerine çıkacağına hiç ihtimal vermiyorum.

4. Bugünün takasını koyabilecek var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    keşke olsa ama ben yıl sonu karının 50 nin üzerine çıkacağına hiç ihtimal vermiyorum.
    225 M piyasa değeri olan şirket için 50 M da güzel kar
    YTD

6. bu hacimi anlamak mümkün değil ilginç

7.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Ne oluyor
    yaşar holding batıyormu.
    Demeki 9 Aylık
    bilanço .Zarar yazacak.
    sıkıntı büyük.
    hiseleri çöp oldu
    sahip çıkan. yok
    insanlar bunlara nasıl
    güven sinki.
    Bu yaşarlar güvenlir.
    değil.
    paranı kaybet güvenin
    kaybetme.
    sıkıntı büyük her halde
    yazık bunlara güven en
    insanlara yazık.
    Y.T.D İRONİ bu yazı
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıllardır yatırımım olan petun hisselerim ile vedalaştım... Yaşar holding 2014 yılında 5 yıl vadeli 250 milyon dolarlık borçlanmış ve borcun vadesine 1 yıllık kadar süresi kalmış bilmem anlatabildim mi?... Google den bakabilirsiniz...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Altın yumurtlayan tavuğun borcu olsa ne olur,,bankalar kredi vermek için böyle şirketlere sıraya bile girerler,,kaldı ki borcu yok.
    Sayın dostum Yaşar holding 2014 yılında 250 milyon dolar borçlanmış ki bunun da %20 sine petun u kefil yapmış... link i ni atacağım beni bilirsin...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 145/607 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •