Sayfa 156/607 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Borsa demek
    paranla Rezil olmak
    demek .
    herkes dövizde
    Faizde para kazansın.
    sende spek ne yapacak.
    kar gelecek mi .
    ne olduğu beli olmayanların
    peşinden gidicen
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz
    Y.T.D İRONİ bu yazı

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    blakemor bunun
    Anlamı ne
    yabancı yazıyor
    grafik var bi acıklarmısın
    Y.T.D İRONİ BU YAZI

Wall street jurnal sitesindeki bilgilere göre yabancı fonların ilgili sütünda yazan tarihlere göre ne kadar hisse alıp sattıklarını gösteriyor.

3.  Alıntı Originally Posted by EBU HAMZA Yazıyı Oku
    Hisselerine spek atayacaklarına inanmıyorum psikoloji oyunlarınada başvuracaklını düşünmüyorum o yüzden de belki hisse fiyatı bu yani gerçek fiyatı bu. Bütün yazdıklarım beni bağlar benim düşüncelerim ytd
    Değerli kardeşim; Yaşar Gurubu hisselerinin speki elbette dışarıdan değil. Kendileri de bilgisayar başında oturup borsa oynamıyorlar.Ancak,elbet kendi atadıkları birisi senedi her saniye kontrol ediyor.Her spek mutlaka psikoloji oyunlarına başvurur.
    Senedin gerçek fiyatına gelince; şu an PETUN piyasa değeri 40 milyon dolar.Bu komedi bir rakam.Ama mesele Ülkemizdeki yüksek enflasyondan kaynaklı çok yüksek faizlerin temettü hisselerini tamamıyla etkisizleştirdiği gerçeğidir.Faizden yılda en az %23 garanti kazanmak varken kim bu hisselere para yatırıp da faizin üzerinde bir getiri bekler?Yok, kar ne kadar gelecek? yok, temettü verecek mi?sorularıyla kim muhatap olur? Bugün Türkiye resesyona girmiştir.Önümüzde büyük ekonomik kaos senaryoları varken borsaya kim gelir? Gelir ama ancak bizim gibi borsa tiryakileri hesap kitap yapmadan dalar borsaya.

Çoğunluğumuz da, önceden yüksekten aldığımız fiyatın bu seviyelere düştüğünü görünce gözlerimize inanamayıp muhtemelen maliyeti düşürmek için mal alıyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    30 dayamış bilanço
    Y T.d

30 milyon tl akıldışı,oysa ben 50 milyona yakın bekliyorum,1000 üzeri de temettü Yaşarholdinge destek için..

Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    30 milyon tl akıldışı,oysa ben 50 milyona yakın bekliyorum,1000 üzeri de temettü Yaşarholdinge destek için..
    bilanço ayın 30 undaymış demek istemiş ,ama kar 30 dayamış gibi algılanabilmiş
    Ben bana kandım bir şey kazanamadım, siz SİZ olun sakın bana kanmayın.

6.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    yanlış Anladın
    Ayın 30 da bilanço Açıklanır
    demek istedim
    30 Tarih verdim
    yanlış Anladın.
    Y.T.D İRONİ bu yazı

7. Benim petun u tanımam bir ara bir farklı bir hissenin forumunda biri petunun bilançosu çok iyi gelecek diye yazmasıydı
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by EBU HAMZA Yazıyı Oku
    Benim petun u tanımam bir ara bir farklı bir hissenin forumunda biri petunun bilançosu çok iyi gelecek diye yazmasıydı
    Ytd
    Sanmam...40 civarı gelir...

Sayfa 156/607 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •