Sayfa 161/607 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. yani bu hissede sade kaşru adlı fon mu vardı başka guruplar yokmuydu donun sattığı hisseler kim aldı er ya da geç haber akışı ile hisse tepki verecekr petun haber akışının sığ olduğu bir hisse

2. Değerli kardeşlerim;Şayet eski borsa olsa , sermayesi kadar kar getiren PETUN'un en az 10-12 tl ile fiyatl*****rdı.
    Dün 5,35 kapatan senet bu kara rağmen 5.08'i görüyor.Peki siz mi? yoksa ben mi verdim bu fiyatlara? asla vermedik.Bu kara karşılık,bu fiyata hangi ky verir? Senedi veren;her saniye sivri sinek gibi senedin tepesinde olan patronun maşası spektir.Maksat bizleri çökertmektir.Umudumuzu kaybettirmektir.
    Bu şeytanın danışmanları bugünkü kriz ortamının getirdiği yüksek enflasyon,yüksek faiz ve resesyona girmiş ekonomimizi fırsat sayarak bizi vuruyorlar.Bütün mesele bu.

3. k/y cı kalmadı
    kendi çalıyor kendi
    oynuyor.
    Bunlar Yaşar Bank
    bunlarindı batınca iki
    yakaları bir Aaraya gelmedi.
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.
    Y.T.D İRONİ bu yazı

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu Yaşarların hisselerini
    ALMAYACAKSIN.
    bu kadar basit.
    Guvenmeyceksin
    bunlara .
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.
    Y.T.D İRONİ BU YAZI

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Kasıt var , teknik göstergeler dönünce arayı kapatır elbette

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. https://www.fitchratings.com/site/pr/10041328

7. ya bu tahvilden gına geldi de yapcek bişe yok bu iş netleşmeden düzelme hayal galiba

8.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    https://www.fitchratings.com/site/pr/10041328

Terzico eline ne geçecek 2 ay önceki raporu her sayfaya yayınlamaktan. Bari biraz utanma varsa rapor yayınlandığında euro 7.5 TL olduğunu şimdi 6.3 TL olduğu ve arada 250 trilyon borç azaldığını hiç mi göremezsin. Hisselerde yaşanan düşüşü sadece rapora bağlayacak kadarda kötü niyetlisin.
    Evet şirkete kizabilirsin neden bir açıklama yok, niye kur riskine koruma vs almadın sor şirkete bizide aydinlat.
    Yokasa borsada birçok şirket hissesi %50 değer kaybetmiş. şirket hisseleri (türk traktör 80 di şimdi 36, Arcelik 25 şimdi 15, bankalar yazmama gerek yok yarı yarıya düştü, logo , Ülker , migros, carfursa, Teknosa, Telekom, afyon, gübre fabrikaları, bagfas, godyear, aksa, Netaş, Sabancı, ak enerji. Zorenerji, Tat gıda, doğuş, Marshall boya, Yataş, Ereğli, Kardemir, İsdemir vs vs..belki kafan biraz alır diye birçok sektörden hisse örneği verdim. Bunlardami fich veya pic raporu ile mi düştü ve düşüyor. Kardeşim genel beklenti 2019 zor geçeceği ve birçok sektör için sıkıntı olacağı yönünde olduğu için şimdiden fiyatliyorlar. Temettü de olmayınca mevduata kaçıyor.
    Borsada beklenti satın alınır gerçekler satılır. Belki bu yazıdan biraz olsun birşey çıkarabilirsinde geçmiş paylaşımları zırt pırt paylaşıp durmasın..

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 161/607 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •