Sayfa 165/607 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by cunozan Yazıyı Oku
    arkadaşlar kesinlikle tavsiye değildir. elimde dün aldığım 7260 lot hisse ile toplam 50 bin lot hisse oldu, Yaklaşık 30 bin lot kadar daha hisse alacağım. yaptığım analizlere göre bu hisse bu fiyatta kalmaz. Benden bu malı alana kadar emin olun ki hisse düşmeye devam edecektir. ama hissenin ederi kesinlikle bu değildir, unutmayın ki altın çöpe de düşse, bataklığı da düşse her zaman altındır.
    Eğer söylediklerin doğru ise
    bu Pet UN sitin sene çıkmaz.
    Adamlar 1 lot un peşinde
    1 lot alıyorum 5 kademe
    aşağıya veriyor .
    1 lotu veriyorum
    5 kademe yukarı yapıyor.
    bunlar böyle insanlar
    bunların hiselerine bulaşılmaz
    bence.
    Y.T.D İRONİ bu yazı
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben sabırlıyım terzico, beklerim. Ama çok zorluyacaklar, ve biraz sinir bozacaklar.

3. Değerli kardeşlerim; yine bir kriz geldi ve yine düştük çukura.Sadece PETUN ve PNSUT çukuru değil elbet.Bunlardan daha iyi nice senetler var elimde onla da aynı.

Bunlar şu an iki taktik uyguluyorlar;

Yüksek faiz ortamında malı bize taşıtıp zaman kazanıyorlar ve bu arada da dakika başı yaptıkları al verlerle psikolojik darbe vuruyorlar.Mal almaya korkar oldum.Sanki adama küfür ediyorum.50 lot bile alsam kızıp aşağıya veriyor.Oradan da alıyorum yine aynı.

4. Bu o...pu c..cuklari böyleler . Hep kendileri kazanmak isterler. Paraları degerlidir.

5. Arkadaşlar paranın büyüğü küçüğü olmaz, ama ben bu adamların 50 bin lot malını aldım, canları o kadar çok acıdı ki, bu mal bende durduğu sürece, ki kafamdaki fiyat belli, o seviyeye kadar duracak, ister yüksek faiz desinler, ister dibine kadar vursalar, şirketin ederi belli, yaşer Grubu ben bu işi bilmiyorum, fabrikayı satıyorum dese şirketin öz varlığı 550 milyon, şu an ki piyasa değeri ne 228 milyon, bilmem anlatabildim mi, NOKTA

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by cunozan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar paranın büyüğü küçüğü olmaz, ama ben bu adamların 50 bin lot malını aldım, canları o kadar çok acıdı ki, bu mal bende durduğu sürece, ki kafamdaki fiyat belli, o seviyeye kadar duracak, ister yüksek faiz desinler, ister dibine kadar vursalar, şirketin ederi belli, yaşer Grubu ben bu işi bilmiyorum, fabrikayı satıyorum dese şirketin öz varlığı 550 milyon, şu an ki piyasa değeri ne 228 milyon, bilmem anlatabildim mi, NOKTA
    Marka değeri hariç

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

zaman kaybı...
    Ben bana kandım bir şey kazanamadım, siz SİZ olun sakın bana kanmayın.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Sattım.. Geri aldım..vazgeçemiyorum

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 165/607 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •