Sayfa 179/607 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Terzi,nin yorumları bilirkişi tadindadır, yıllarını borsaya vermiş efsanedir,
    Ky yi himayesine almış ,ve bu uğurda,çömezlere savaş açmıştır,
    Efsaneyi fazla uzmeyin,derim....

Bu nasıl bilir kişilik hocam. 2 günd ebir tüm Yaşar hisselerine girip aynı lafları yazmak , Yaşar bitti , battı , bunlardan cacık olmaz , paranla rezil ol , borsa bitmiştir gibi cümleler kurmanın neresi bilir kişilik.

Bir tane rakam , bir tane teknik analiz , bir tane temel analiz , bir tane mali tablo rasyosundan bahsetmeyeceksin , ortaya karışık mahalle kahvesi ağzıyla yazılr yazacaksın ve bilir kişi efsane olacaksın öylemi ?

Kağıt 10 lirayken bu borcun sorun olacağını yazıp arkadaşlar dikkate edin , kurlar artarsa bu kağıt düşer dese he aferin bunu öngördü derim de 5 liraya düşmüş kağıda hala daha laf etmesini anlamam.

Kaldı ki inatla sordum kaç kere bu kağıtlar sende var mı yok mu dedim ona bile cevap vermedi.

Bu kağıt sende varsa satarsın gidersin başka 300-400 tane daha kağıt var. Kağıt yoksa bu nasıl bir psikolojidir ki insan yatırım yapmadığı bir kağıdın sayfasına 2 günde bir girip bunlar battı , borcu ödeyemez , falan gibi laflar yazıp çıkıyor. Neden benim aklıma sahip olmadığım bir kağıdın sayfasına girip yazı yazmak gelmiyor. Bilgi almak için girerim okurum ama yazmam. Hele hele olumsuz hiç yazmam. Yazacaksam da rakamlarla , somut bilgiler ışığında yazarım. İşkembeden sallamam.

2.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Bu nasıl bilir kişilik hocam. 2 günd ebir tüm Yaşar hisselerine girip aynı lafları yazmak , Yaşar bitti , battı , bunlardan cacık olmaz , paranla rezil ol , borsa bitmiştir gibi cümleler kurmanın neresi bilir kişilik.

Bir tane rakam , bir tane teknik analiz , bir tane temel analiz , bir tane mali tablo rasyosundan bahsetmeyeceksin , ortaya karışık mahalle kahvesi ağzıyla yazılr yazacaksın ve bilir kişi efsane olacaksın öylemi ?

Kağıt 10 lirayken bu borcun sorun olacağını yazıp arkadaşlar dikkate edin , kurlar artarsa bu kağıt düşer dese he aferin bunu öngördü derim de 5 liraya düşmüş kağıda hala daha laf etmesini anlamam.

Kaldı ki inatla sordum kaç kere bu kağıtlar sende var mı yok mu dedim ona bile cevap vermedi.

Bu kağıt sende varsa satarsın gidersin başka 300-400 tane daha kağıt var. Kağıt yoksa bu nasıl bir psikolojidir ki insan yatırım yapmadığı bir kağıdın sayfasına 2 günde bir girip bunlar battı , borcu ödeyemez , falan gibi laflar yazıp çıkıyor. Neden benim aklıma sahip olmadığım bir kağıdın sayfasına girip yazı yazmak gelmiyor. Bilgi almak için girerim okurum ama yazmam. Hele hele olumsuz hiç yazmam. Yazacaksam da rakamlarla , somut bilgiler ışığında yazarım. İşkembeden sallamam.
    Dostum 422 tane hissede potansiyeli en yüksek hisseye batık demek...işte borsa budur...Biz bu hisse ile yola devam edecez satanlar yolları açık olsun...biz burda ola caz...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tamam pes
    Dünya yuvarlak Değil !!!!
    Dünya Düz sizin
    dediğiniz olsun.
    göreceğiz
    zamanla el mi yaman
    bey mi yaman
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz
    Y.t.d ironi bu yazı

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Tamam pes
    Dünya Düz sizin
    dediğiniz olsun.
    göreceğiz
    zamanla el mi yaman
    bey mi yaman
    Y.t.d ironi bu yazı

Evladım sen kaç yaşındasın? Kişilik problemlerin mi var yoksa ağır hasta mısın? La trol göndereceksiniz az yaşı büyük olsun bari lise bebelerini buraya salıyorlar. Git ders çalış üç beş kitap oku adam olunca gel buraya .

5.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Tamam pes
    Dünya Düz sizin
    dediğiniz olsun.
    göreceğiz
    zamanla el mi yaman
    bey mi yaman
    Y.t.d ironi bu yazı

Bu kağıt yükselse de düşse de bundan sana ne hocam. Bellki bu kağıt yok sende. Bizim için de üzülme rahat ol.

Bka etrafda onlarca paçavra kağıt var milleti tungaya düşürüp çöp gibi kağıtları millete yukarılardan verip sonra dibe götürüyorlar. Çok KY dostu isen git o kağıtların sayfasına uyar milleti.

Zaten dibi görmüş sapasağlam kağıtlarda neyin peşindesin.

İnatla cevap vermiyorsun neden sadece Yaşar Holding kağıtlarının sayfalarında yazıyorsun sadece ? Neden başka sayfalarda değil de sadece Yaşar Holding şirketlerinin sayfalarında.

Belli ki trolsün ve görevlendiirlmişsin.

El mi yaman bey mi yaman derken neyi kastediyorsun ki ? Sana ne biz para kaybedersek senin karın ne olacak bu işten de bu lafı ediyorsun.

Adam gibi yazacaksan yaz , böyle yazacaksan eksik kalsın.

Eğer bu kağıt 1 sene sonra çok yukarılara giderse ölmez sağ kalırsak hatırlatırım sana bu el mi yaman bey mi yaman sözünü.

6. Tamam
    Dünya Düz
    Y.t.d

7.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Tamam
    Dünya Düz
    Y.t.d

Duayen,yazma buralarda,
    Seni anlayan yok.. köyüne geri dön, sütü köyde sagarsin..
    Şehir hayatı seni yormuş, sayın duayen...

8.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Duayen,yazma buralarda,
    Seni anlayan yok.. köyüne geri dön, sütü köyde sagarsin..
    Şehir hayatı seni yormuş, sayın duayen...
    öyle yapıcam herhalde
    beni Anlayacaklar
    Ama iş iş den geçmiş
    olacak
    Tarih
    2018 son günleri
    bu yazıyı SAKLAYIN
    Y.t.d ironi bu yazı

Sayfa 179/607 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •