Sayfa 267/607 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Paraşütleriniz sıkı bağlayın
    Y.t.d

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İnişe mi geçecek paraşüt açacak sayın terzi?

3. özellikle pınar süt bugün enteresan işler yaptı bizim petun da biraz da yalandan ona uydu galiba, bir şeyler var ama ne olduğunu anlayamadık, bizim pınarlar kabuğunu mu kıracak, yoksa büyük deprem öncesi artçı depremler mi yaşadık? zaman gösterecek..
    bu arada geçen 2 gün önce rüyamda petunun 9,20 lerde olduğunu gördüm. birazını satmışım, neyse Allah'tan hepsini satmamışım diyorum hayır olur inşallah
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

4. rüyanız hayır olsun da umarım tersi çıkmaz...yıllardır beklenen bedelsiz gelirmi acaba söyle %150 bedelsiz falan...

5.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    rüyanız hayır olsun da umarım tersi çıkmaz...yıllardır beklenen bedelsiz gelirmi acaba söyle %150 bedelsiz falan...
    Bedelsizlerden nefret ederim, bedelsizin esas olarak hiç bir getirisi yok, temettü vermeye devam etmeli kesinlikle... nakiti alıp cebe koyamadığımız sürece hisse yükselmiş yok bedelsiz vermiş hiç anlamı yok benim için..
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

6. bedelsizin esas olarak etkisi olmasa da hisseye derinlik kazandırması için çok iyi olur zaten hissemiz sıg büyük bir fon girmeye çekinebilir yüklü alım ve satımlarda tavan taban gidebilir malumunuz...bu sene %50 bedelsiz 50 kuruşda temettü verse tadından yenmez...

8. Yaşar Bank batı borç bunlara
    Kaldı
    EUR Bont borcunu cevirebilecklerimi !!!!
    Bide kendi borçları var
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 267/607 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •