Sayfa 289/607 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Bugün , aşırı şişmiş hisselerde büyük çöküşler yaşanıyor.... Buradan çıkan paranın bizim gibi defter değerinin altında ve karlılığı süper olan hisselere kayma ihtimali de var. Ayrıca , Çin deki salgından dolayı , üretimdeki düşme nedeniyle oradan bize et ve süt alım siparişleri de gelebilir mi diye düşünüyorum. Neden olmasın. Böyle bir gelişme olursa , milyar nüfuslu Çin i doyurmak , bizim şirketleri ihya eder.

2. Sabırla beklemek lazım
    Son düzenleme : By Akıl; 29-01-2020 saat: 17:07. Sebep: GEREKSİZ BİR YAZI

3. pnsüt, petun,pınsu bi daha yazılmamak üzere ekranımdan sildim, daha önce vertu,verus,acsel,verusa ,smart.silmiştim.. bunların alayı

su katılmamış........................................ .................................................. ............dur...

ytd değildir

5. bilanço yaklaştıkca yukarı hareketler sıklaşmaya başladı, bu sene bir şeyler var pınar grubunda ama bakalım hayırlısı...

6.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bilanço yaklaştıkca yukarı hareketler sıklaşmaya başladı, bu sene bir şeyler var pınar grubunda ama bakalım hayırlısı...
    Bilanço ne zaman açıklanıyor?

7.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Bilanço ne zaman açıklanıyor?
    2 Mart 2020 olarak KAP da gördüğümü hatırlıyorum. Kesin emin değilim. Araştırmak lazım.

Ben , kendi adıma , yüksek bir kar açıklayacağını düşünüyorum. Çünkü , son 1 Yıldaki , karlılığın artışı , beni böyle düşündürüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    2 Mart 2020 olarak KAP da gördüğümü hatırlıyorum. Kesin emin değilim. Araştırmak lazım.

Ben , kendi adıma , yüksek bir kar açıklayacağını düşünüyorum. Çünkü , son 1 Yıldaki , karlılığın artışı , beni böyle düşündürüyor.
    Ödenmiş sermayesi olan , 43,3 Milyon liranın üzerinde bir kar rakkamı açıklayabileceğini düşünüyorum.

Tahminim doğru çıkarsa , buralar baya şenlenir. Defter değeri olan 12,5 TL. nin de üzeri fiyatları yakalayabiliriz.

Şu andaki 10,55 TL. fiyatın çok ucuz olduğunu düşünüyorum. Arayıp tarayıp da , yeni yeni hisseler bulup , bunları yükselten spekülatörler , elbet bunu da göreceklerdir. Bu güne kadar , Petun daki yukarı potansiyeli görüp , hisseyi uçurmamaları da , bana çok ilginç geliyor.

Yakın bir zamanda , Yaşar holding , borçlarını yeniden yapılandırdı , diye bir haber de gelebilir. Faizlerin iyice düştüğü ,böyle bir ortamda , Yaşar Holdingin uygun bir faizle borçlarını öteleyebilmesi oldukça kolaylaşmış durumda..... Böyle bir haber gelirse , Pınar gurubu hisselerinde , yukarı yönlü , sert bir hareket başlayabilir.

Önümüzdeki günlerin , Petun un yükseliş günleri olması dileğiyle , tüm , Petun yatırımcılarına selamlar...
    Son düzenleme : By Akıl; 08-02-2020 saat: 15:56.

Sayfa 289/607 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •