Sayfa 309/607 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. İyi günler, tavanda kaç lot var acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    satanlar eskisi gibi ucuzdan yerine koyamayabilir bu sefer...zincirlerini kırdı çünkü 3-5 yıldır yükselmesini engelleyen holding borcundan dolayı...derinlik yazabilecek arkadaş olursa çok iyi olur...sonunda tavan yaptıgı günleri de görmüş olduk...
    doğru,dün ve önceki gün sattıklarımı geri alamadım...

3. Oysa önceden 5 dk sürmezdi aşağıdan almak...Neyse 4/5 i duruyor daha...

4. Varmı takas atabilecek olan Ak yatımda ne kadar var acaba sata sata bitiremedi..322 bın lot mal satmış bugun..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. bi derinlik yapıştırıcak babayigit yok mu ya kac gundur kimse yapmıyor bu işi bu kadar sahipsiz mi bu kagıt ya...efe78 bu sefer durum farklı eski zamanlarda ki degil hisse o yuzden uzun vadeci iseniz ben iyi arkanıza yaslanıp izleyin ve temettuyu bekleyin nacizane tavsiyem...

6. Buyrun derinlık ancak bu ak yatırmdakı eleman sıkıntı her tavanda kafasına vuruyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. Çözülmezse buda şuankı tavan...

8. Önümüz ramazan ayı, ramazan ayındada gıdaya talep artacaktır... Bakalım bütün bu gelişmeler senede yansıyacak mı ya da ne kadar yansıyacak... Aslında %10 luk marj senedı çok yukseldı gıbı gösteriyor ama eski sistem olsa bır haftada yaptığı tavanları ıkı gunde yapabilirdi.. Pgsus 20 tl de ıken al dedim şuradan almadım oldu 30 tl artık kım alır dedım oldu 40 tl bitti dedım oldu 50 TL yok artık dedim oldu 60 tl olduda oldu yani...
    bakalım burda da bırşeyler olacakmı.. Hıcbırşey olmasa bile bırşeyler olmuştur belkı...

Sayfa 309/607 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •