Sayfa 352/607 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Benimde radarıma girdi 32 lerden gelen düşüş trendini kırmak üzere ptesi olumsuz bişey olmazsa tekrar 19 üstüne atarsa yükseliş hızlanır.tabiki kimseye al sat diyemem.

2. Hızlanacak bi yükseliş mi var
     Alıntı Originally Posted by kurtadam10 Yazıyı Oku
    Benimde radarıma girdi 32 lerden gelen düşüş trendini kırmak üzere ptesi olumsuz bişey olmazsa tekrar 19 üstüne atarsa yükseliş hızlanır.tabiki kimseye al sat diyemem.
    SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Borsaya genel bir satış gelirse petun'un da alım için uygun seviyelere geleceğini düşünüyorum.

4. İnşaallah diyelim de kolay kolay salmayacaklar bu kağıdı gibi
     Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Borsaya genel bir satış gelirse petun'un da alım için uygun seviyelere geleceğini düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ligarba61 Yazıyı Oku
    İnşaallah diyelim de kolay kolay salmayacaklar bu kağıdı gibi

Bizimkisi beklenti,çıksın kalanları satalım,düşsün sattıklarımızı alalım...ama böyle hep aynı yerde gezip durmasın.

6. Ulusoy un Vergi dairesi zararı aksine SPK bilancosunda müthiş kar açıkladı...Sayfasında herkes şaşkın.Yarin Ulusoy un pınar un el ele olursa tüm pınar gurubunu etkilemez mi?.üstelik 20 gün sonra müthiş dönemde de bitiyor.yarin ola hayır ola.

7. ekiz e bak bizim petun un yarısı etmeyecek şirket ama burası borsa...beklemeye devam...

8. Büyüyen, karını paylaşan. Borcu olmayan emsallerine göre ucuz olan, tek sorun kısa zaman da hızlı yükseldi düzeltmesini tamamlamasını bekleyecegiz, benim için inşallah 2.temettü olacak bekliyorum

Sayfa 352/607 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •