Sayfa 353/607 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,086
    gözümüz kulağımız artık vuhanda
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Ulusoy un Vergi dairesi zararı aksine SPK bilancosunda müthiş kar açıkladı...Sayfasında herkes şaşkın.Yarin Ulusoy un pınar un el ele olursa tüm pınar gurubunu etkilemez mi?.üstelik 20 gün sonra müthiş dönemde de bitiyor.yarin ola hayır ola.
    Pınar'ın un üretimi yok. Ulusoy ile kıyaslamayı bırakın artık.

3. Unvaninda var ya o yeter....evde kalan insan unlu mamul yer.kahvaltida sarkuterik ürün yer.yemeklerde tavuk yer et yer...Hijyenik ürünler.

4. Dondurulmuş unlu gıda ürünleri üretim pazarlaması var.Ayrica dondurulmuş gıda ürünlerinde ki onlarca çeşidi var ortalamada Türkiye'nin 25ini karşılıyor.ihracatida var.Bende girdim yaşar gurubu firmalarından pınar et açıklamalarından aktarıyorum.

5. İş yatırım petun sayfasında firmanın Manisa ve Akhisar daki fabrikalarda un ve irmik ürettiği de yazıyor.Belki kendi ürünlerinde kullanıyor maliyeti düşürüyor.Bilgi amaçlı yazdım.Bende o sayfaların yalancısıyım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,086
    Çin'in Başkenti Pekin'de başlayan yeni koronavirüs salgınında Çin sağlık otoriteleri,yayılma grubunun/şeklinin Kovid-19'a oranla daha yüksek risk içerdiğini bildirdi.Bir Balık Pazarı'nın Somon Tezgâhından yayılan Koronavirüsün yeni bir türü olduğundan endişe ediliyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Artık ne toplayabilirsem diyo abimiz tırmalıyor
    bedava peynir fare kapanında olur.

Büyük direnç 21.90 orayı kırdıkmı gerisi gelir..ama her zamanki gibi ağa sağlam olmalı..virabismillah dedik gerisi yaptık..devamı yükselişle gelecek..hemen hemen tüm kağıtlar düzeltmeleri yaptı.. Bilanco öncesi buda yapacak ama yekniğe uyar 25-27 lerdemi kalır yoksa 30 aşarmı ağa ve oatrona bilir...garanti bank. Dolaşımdaki pay 14.367.433 lot görülüyor..kağıdı kim toplarsa ağa odur..
    Bakalım Bakalım neler olqcak..
    Yat.tav.değildir...

Sayfa 353/607 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •