Special Days Image
Sayfa 362/607 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. [QUOTE=West_by_West;4626037]
     Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Ewt , yukarıdaki ve bir önceki yazımda da belirttiğim gibi Haziran ayı öngördüğüm şekilde - önümüzdeki 2-3 günü ne olacak bilmiyoruz - geçirmiş oldu . Geçen hafta hariç trade imkanı da verdi bu arada ..
    Gelelim , büyük heyecan ve umutlarla beklediğim Temmuz değerlendirmesine ; Değişik bir tahtacısı var bunun , bu yüzden taban olsa da üzülmem tavan olsa da sevinmem ! Çünkü esas olan Temel Analizdir , ondan kaçmaya da çalışsa er geç yakalanır .Ve temel analiz ,teknik analizi her zaman yener . Ama teknik analiz de olmazsa olmazdır , ve kazanca kazanç katar . Bu doğrultuda , öncelikle 19.78 'i geçip oturması gerekir. Ardından , 20.91 i deneyecektir. Sonraki durak 21.79 olacak .Sonraki durakları belli de
    , bunları şimdiden yazmak abes olur . Oralara gelirse ,tekrar çalışmalarımı paylaşırım. Aşağıda ise , 17.04 en baba destektir.
    Ben bayram öncesi gerçekten çok umut doluyum,ummayacağınız rakamları görebiliriz.Ama herkesteki beklentinin aksine , 2.çeyrek satışlarının 1. çeyrek gibi bilançoya yansımayabileceği yönünde tereddütüm var .. Eğer böyle bir şey söz konusu olursa , o da Temmuzun ilerleyen günlerinde kendini hangi fiyat seviyesinde olduğunu göstererek beni teyit etmiş olacaktır zaten.
    Bol kazançlar YTD.[/QUO

Temmuzda hayal kırıklığı yaşadım .Genelde ayda bir yazdığım iiçin ,en son 26 sında yazmışım düşüncelerimi aktarmak istedim ay sonunu beklemeden . Bugün kesinlikle tekniğine girmeyeceğim , çünkü öyle baskıladılar ki , indikatörleri patlattı spek ..
    Daha evvel yaşamıştım bu tür bir deneyim , geçen ayki yazımın son 2 cümlesine bakarsanız ne söylediğimi görürsünüz . Burası borsa burada her şey olur ! Ama 2.çeyrekte , en az ödenmişi kadar kar beklenen bir şirketin kağıdı 1 TL artmaz mı ya Mayısın son haftasından beri , bu ne kepazeliktir ??
    Bakalım nereye kadar sürdürecekler merak ediyorum.. Ağustos u da böyle geçirirlerse şaşırmayın !
    Yazıklar olsun !!
    Taze kuru gıda sektörü hergun tavan...Zarar açıklamis bir gıda şirketi 40 TL..pınar/et ..pınar/süt kar rekoru kırıyor yarı fiyat.boyle borsa ile yatırımcı zor durur.

2. resmen katliam yaptılar ögleden sonra nakiti olanlar için alım fırsatı verdi bakalım yarın ne olacak...

3. 17-23 arası yatayda hareketine devam ediyor.
    üst band değerine bir hareket izleyebiliriz.
    23 üstünde ise teknik olarak(orta -uzun vadede )yatay alan kalınlığı kadar bir marj sunabilir.
    23+6=29 tl teknik hedeftir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...c8595785d8.png

4. Yine 30a gelebilir mi. Güzel şirket.

5. Petun un kendi olumlu bilanço beklentisi dışında Pinarsut un Çin ihracati ve Ulusoy Unun satış haberleri gibi haberlerle 3 açıdan beklentileri olan bir kağıt.Pandemi döneminde 30 kusurları gören kağıt gelecek haberlerle buralara yelken açabilir.Gel HABER GEL.

6. Yarın da bakalım dayak atacaklar mı tahta da...ayın 9. bilançoya az kaldı...

7.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Yarın da bakalım dayak atacaklar mı tahta da...ayın 9. bilançoya az kaldı...
    Devamlı dayak bilançoyada çok bisey kalmadı ama hayırlsı ne diyim..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Bilançoya alacağını verdi zaten yav.

Sayfa 362/607 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •