Sayfa 385/607 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

arkadaşlar bu kağıttan güzel karla çıktım. yıllarca 7.xx maliyetle ekside beklemiştim o da ayrı mesele.

ama şu fiyatlar gerçekten çok yüksek. aşağı dönerse yıllarca bu fiyatı göremeyebilir. çünkü pandemi eninde sonunda bitecek. hayat normal seyrine dönünce gıdaya aşırı talep azalmaya başlayacak.

ytd. iyi akşamlar.

2. Sürekli kar eden her yıl hatırı sayılır temettü veren güvenilir bir marka olan nerdeyse hiç borcu olmayan pdd si muadililleri arasında düşük olan rezil bir hisse işte.

3. way korku salan kişiler gelmiş. demek ki....

4. Bi terziko vardı kayboldu

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu kağıttan güzel karla çıktım. yıllarca 7.xx maliyetle ekside beklemiştim o da ayrı mesele.

ama şu fiyatlar gerçekten çok yüksek. aşağı dönerse yıllarca bu fiyatı göremeyebilir. çünkü pandemi eninde sonunda bitecek. hayat normal seyrine dönünce gıdaya aşırı talep azalmaya başlayacak.

ytd. iyi akşamlar.
    arkadaşlar bu mesajda şirketin kötü olduğuyla ilgili tek kelime yok. hatta şirketin borsada hakkını verdiği, ama kazancın yıllar sonra oluştuğu, piyasa ve dünya şartlarının da bunda etkili olduğu anlatılıyor.

bu mesajdan bile rahatsız oluyorsanız sağlığınız için borsayı bırakmanızı tavsiye ederim. gerçekten bu mecrada kazanmak çok zor, kaybetmek çok kolay.

ayrıca ben yıllardır bu mecradayım, kimsenin benim yüzümden zarar etmesini istemem.

ytd. iyi akşamlar.

6. sezsizlik iyidir,adamı çıldırtır,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. A1 capitalin adamı heralde yukardaki arkadaş
    Çok etkileyici yazmış elturco

8. Pandemi bitince gıdaya talep azalacakmış şunu herkes bilir bu işletme donuk gıda işinde yogundur genelde güvenilir ürün tedarik eden marka restoran lara hizmet veriyor onlarda pandemi dolayısıyla işleri düşük asıl pandemi bitince daha iyi olacak diye düşünüyorum

Sayfa 385/607 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •