Sayfa 391/607 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Tahtada müthiş bit baskı var yakında çıkar kokusu...

2. Senenin son günü temettü verecek diye hatırlıyorum...

3. Bu hafta temettü aşkıyla 25-26 görür diyorum...

4. valla isterse 30 olsun satılık malım yok şu an...3 haneler görülmeden satmam...ayrıca dünya gıda programı 2021 de korkutucu boyutlarda kıtlık yaşanacagını söylüyor bence haklılar...aralık ayı bitti ülkede yagış yok işimiz çok zor vallahi...

5. Cuma günü tam silkeleme yaptı diyebilirmiyiz? Cuma günlük grafikte saat 14:15 den sonra kademe kademe düşüş trendine girdi tam olarak 23.70 i gösterdi ve son dakika alımlarla düşeni kırmış gözüküyor. Yarın iyi açar ve devam eder inşallah. Birde şu gıda enflasyonu beni korkutmaya başladı nasıl önüne geçeriz bilmiyorum 1 kg Pınar süt 7,75 olmuş ayçiçekyağı uçmuş , hacı Şakir sabun alayım dedim 5,00 zam gelmiş 18,50 olmuş Allah yardımcımız olsun.

6. En son 2 Aralıkta giriş yapmışım yine kağıda .. Beklediğim performansı yine göstermedi maalesef . Bugün ya da en geç yarın zıplayıp 25 üzerine atmaz ise temettü filan da dinlemeyecek bu demektir.Petun bu zaten ne yapsa şaşırmamak lazım ...

7.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    En son 2 Aralıkta giriş yapmışım yine kağıda .. Beklediğim performansı yine göstermedi maalesef . Bugün ya da en geç yarın zıplayıp 25 üzerine atmaz ise temettü filan da dinlemeyecek bu demektir.Petun bu zaten ne yapsa şaşırmamak lazım ...
    Memur zihniyetli adamlar için bu fiyat iyi bile...maaşa bağlanmış gibi her yıl benzer bilanço..büyümek,hasılat artırmak,yatırım yapmak yok doğru dürüst...banvit gibi bunu da yabancıya satsalar ancak o zaman beklenti değişir,hareket artar...geçen yılki hareket için 10 yıl bekleriz herhalde...

8.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Memur zihniyetli adamlar için bu fiyat iyi bile...maaşa bağlanmış gibi her yıl benzer bilanço..büyümek,hasılat artırmak,yatırım yapmak yok doğru dürüst...banvit gibi bunu da yabancıya satsalar ancak o zaman beklenti değişir,hareket artar...geçen yılki hareket için 10 yıl bekleriz herhalde...
    Kesinlikle doğru bir yorum .Pazar payı , mevcut kar seviyesi ,organizasyon vs . her bakımdan iyi durumdalar . Bir banvit muhabbeti olmalı ki , fiyat katlanabilsin. Gerçi bunlar satış da yapmazlar. Nasıl olsa akıyor gerek yok.. Temettüyle beraber vedalaşmak mantıklı olacak. Şu anda sıçrama yapmayı hak edecek bir kaç kağıt var 2021 de potansiyel olarak . Bunlara pozisyonlanacağım ben şahsen . Bol kazançlar

Sayfa 391/607 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •