Sayfa 405/607 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Grup şirketi olmanın zararlarından biri de bu.

Senin karın güzel gelir ama grup şirketi kötü gelince piyasa seni de satar.

Pınar süt grubun amiral gemisi. 2020 vergi dairesine verdiği gelir tablosunda net kar düşük geldi Pınar sütte. Biz de iyi geldi ama piyasa Pınar sütün yanında bizi de sattı. Hatta o toparladı biz daha o kadar toparlayamadık.

2. Sütten una geçiş var gibi gibi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu bilançoya artı kapanış yakışırdı,alıştık ama iyi bilanço gelince satışlara.Sağlık olsun.

4. Kordsa zarar açıkladı,tavan oldu.

5.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Bu bilançoya artı kapanış yakışırdı,alıştık ama iyi bilanço gelince satışlara.Sağlık olsun.

Bu daha bilanço değil hocam. Vergi dairesine , vergi beyanı için verilen gelir tablosu.

Bilanço haftaya gelecek sanırım. Orada kar biraz daha yüksek olacaktır diye düşünüyorum.

Bu arada herkes er geç değerini bulur. Bunun en iyi şahidi biziz değil mi hocam arenadan.

PETUN da değerini bulacak inşaallah. Sadece sabır etmek lazım. Bu kadar karlı şirket burada durmaz. Pınar sütten etkilendi.

Buralardan pozisyon arttırmakta fayda var imkan oldukça. Bu fiyatlarda çok kalacağımızı sanmıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Bu daha bilanço değil hocam. Vergi dairesine , vergi beyanı için verilen gelir tablosu.

Bilanço haftaya gelecek sanırım. Orada kar biraz daha yüksek olacaktır diye düşünüyorum.

Bu arada herkes er geç değerini bulur. Bunun en iyi şahidi biziz değil mi hocam arenadan.

PETUN da değerini bulacak inşaallah. Sadece sabır etmek lazım. Bu kadar karlı şirket burada durmaz. Pınar sütten etkilendi.

Buralardan pozisyon arttırmakta fayda var imkan oldukça. Bu fiyatlarda çok kalacağımızı sanmıyorum.
    Sağolun Üstadım.Vadem iki yıl.yeterli gibi

7.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Beyaza vurmuş çekmiş

Bir daha vurmuş çekememiş Zamansallıktan yeşil devam etmiş

8. Money Flow Index (MFI)
    Money Flow Index (MFI), bir hisse senedine girmekte, ya da hisse senedinden çıkmakta olan paranın gücünü ölçen bir göstergedir. RSI göstergesinin benzeri olan MFI, bu göstergeden farklı olarak parasal hacmi değerlendirmeye yöneliktir.

https://www.witforex.com/gostergeler...tergeleri.html

Sayfa 405/607 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •