Sayfa 488/607 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Türkiye’nin ilk kültür balıkçılığı tesisi olarak yıllık toplam 8.000 ton balık üretim kapasitesi ile kültür balıkçılığında öncü rolünü sürdüren Çamlı Yem Besicilik, taze balık ürünleri kategorisinde 30 milyon Dolarlık levrek, çipura ve granyöz ihracatı yapmaktadır. Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere 30 ülkeye ihracat gerçekleştiren Şirket, ulaştığı birçok ülkede pazar lideri konumundadır.

“Sürdürülebilir balıkçılık” konusunda uluslararası “Friend of the Sea” belgesine sahip olan Çamlı Yem Besicilik, Pınar Balık markası ile Türkiye’de “İyi Tarım Uygulamaları” sertifikası alan ilk firmadır. Şirket, 2018 yılında Pınar Balık markalı çipura ve levrek balıkları için ikinci kez “Üstün Lezzet Ödülü” alarak 3 yıl boyunca ‘International Taste and Quality’ lisansına sahip olmaya hak kazanmıştır. Çamlı Yem Besicilik, Türkiye akuakültür sektörünün ilk ve tek helal sertifikasına sahip firması özelliğini de taşımaktadır.

Balıklardan kaynaklı da olabilir.

2. Emirhaninda dediği gibi bu yılsonu kara gecermi bilmem ama bundan sonraki bilançolara camlı dan zarar değil azsa olsa kar gelir olalı dolarda düşer belkide kara geçer.ama önemli olan suki petunun esas faaliyet karı artmaya devam ediyor azda olsa.vakalar düşüyor turizm açılacak dövizde düşecek muhtemelen.velhasili en kotu 85 milyon kar açıklar yillikta yine 1.250 temettü yu cebe atarız.

3. Bugün Tahtada bazı kurumların hareketleri yarın için güven vermedi bana.Temettü gelirlerine de mal verip bir süre oyalanacak gibi bir izlenimim oldu.İnşallah yanılırım.

4. Tabiikide kimseyi etkilemek istemem.
    Herkes kendi özgür iradesi ile karar veriyor sonuçta.
    Dediğim gibi inşallah yanılırım.

5. Bi ara Garanti 100 bin lot üzeri alıştaydı,sonra günü 37 bin lotta kapattı.Burda farklı kişilerde işlem yapmış olabilir.Cep to cep te olabilir.Yani herşey olabilir.

6. Emirhan Üstadım siz ne düşünüyorsunuz bugünkü kapanıştan sonra.

7. Şurda 3-4 ilave alım yapacağım onuda en doğru şekilde kullanmak için kararsız kaldım.

8. Her ay düzenli alım yapın kafanız rahat etsin..
    OMAHALI

Sayfa 488/607 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •